Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Texty hry

Pravidla

17. června 2014 v 16:14 | Vinnie
1. Majitel hry si vyhrazuje právo kdykoli změnit znění pravidel serveru.
2. Majitel si vyhrazuje právo vykázat hráče ze serveru bez udání důvodu!
3. Hráč je povinen nahlásit jednání jiného hráče členovy týmu. Nenahlášení znamená hrubé porušení pravidel!
4. Proti rozhodnutí moderátorům se lze odvolat k administrátorům nebo majitelovi hry.
5. Je zakázáno hrát na více účtech! Pokud je to někdo z rodiny, nahlaste to rychle majitelovi! Pokud to nebude nahlášeno, budou všechny účty zablokovány!
6. Každý hráč je povinen nahlásit chybu ve hře! Zneužití chyby bude potrestáno podle závažnosti.
7. Urážky, zesměšňování, či vulgarity v jakékoliv podobě se trestají dle uvážení přítomného člena týmu. Toto upozornění platí také pro jméno hráče, rodiny či veřejné profily.
8. Každý, kdo se stal již členem týmu, nemá nárok být znovu přijat do týmu! Bez vyjímky!
9. Je zakázáno propagovat jakoukoli formu Warezu a to v jakékoli podobě, včetně materiálu na Warez odkazující.
10. Je zakázáno spamovat veřejné komunikační kanály, psát nesmyslné a bezvýznamné zprávy, či navádět hráče k porušování pravidel serveru.
11. Je povinností dodržovat veškeré platné zákony České Republiky!
12. Neznalost pravidel serveru BrutalCrimes neomlouvá! Každý hráč musí znát pravidla hry BrutalCrimes!
13. Pokud někdo poruší jakékoliv pravidlo bude potrestán!

Příběh

31. května 2014 v 14:00 | WhiteWolf
Kdo by se dnes neobešel bez švindlu? Tolik lidí, že je ani Hawking nespočítá. Vinnie, mistr podfukářů, se svojí pravou rukou fidou založili klan BrutalCrimes. Každý v jiné rodině, v jiné zemi, ale jinak patří do toho vyššího klanu. Banda mazaných týpků prodávajících drogy, prostitutky, kradená auta, hrajících hazard a podobně, jsou odhodláni bojovat za své postavení dokud sami nepadnou.

Budeš to i ty? Vítej ve světě BrutalCrimes!

Created by WhiteWolf

2012-2016 © BrutalCrimes - Všechna práva vyhrazena

Vítejte

31. května 2014 v 13:31 | Vinnie

Vítejte všichni na blogu ke hře BrutalCrimes s návody, tipy, radami a se vším možným k této hře!

Tyto stránky jsou určeny pro nováčky, ale i pro zkušené hráče, kteří si někdy neví rady se hrou a někdy ani neví jak hrát. Některým zase pomůže získat nové zkušenosti a někdo tady bude dokonce i radit.
Poté tedy máme ještě jedny stránky a ty slouží k informování hráčů a také pro soutěže a podobné věci. Tyto stránky najdete zde.
Ale proč vlastně hrát? V následujícím odstavci si můžete přečíst, co můžete na hře dělat a proč vlastně také z menší části hrát. Takže doufám, že se Vám tyto stránky budou líbit a doufám, že je budete navštěvovat často.

Do hry vstupuješ jako mafián na počátku své kariéry. Jako všude jinde, tak i zde platí, že začátky jsou těžké. Vypracovat se z obyčejného zlodějíčka až na kmotra mafiánské rodiny není jen tak. Cest je hned několik a záleží na tobě, jakou strategii si vybereš. Můžeš být například osamělý mafián, pasák, dealer, nájemný vrah... ...nebo můžeš být mafián podnikatel a pořizovat městské objekty, kasína, továrny... ...nebo se můžeš pustit i do politiky a usilovat o prezidentské křeslo... ...nebo si založ mafiánskou rodinu (nebo do nějaké vstup) a přeber nadvládu nad územím zabráním pozemků státu. Ať už si vybereš jakoukoliv cestu, všechny mají minimálně jedno společné: zábavu a vzrušení při postupu k vrcholu žebříčku! Nechybí totiž ani přestřelky mezi mafiány, zločiny, krádeže aut, únos prezidenta a mnohé další. Navíc různé státy nabízí i různé speciální akce... ...tady se prostě nudit nebudeš! Ve hře máš navíc k dispozici chat na každé stránce! Díky němu si užiješ ještě více zábavy se spoluhráči. Pokud si ve hře s něčím nebudeš vědět rady, tak na chatu ti spoluhráči pomohou.

Vinnie
 
 

Reklama