Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Strategie

Zvonečkův syndrom

2. června 2014 v 17:26 | Vinnie
Ahoj,
podíváme se na další strategii, kterou hodně používá hráč ZvondaCZ a každému by se mohla hodit.

Začneme pěkně od začátku. Přijdete o všechny peníze a také o svojí rodinu. Ale jak dál? Jednoduše: stačí někoho obelhat. Podíváme se na tuto strategii pěkně krůček po krůčku:
1. Seznamte se s někým.
2. Až budete mít jistotu, že Vám ten druhý věří, tak ho požádejte o místo v rodině. Pokud se tento krok nepovede, tak použijte jiné návody a strategie.
3. Až budete s tím dotyčným v rodině, tak požádejte o nějaké dva hráče, aby zabili Vašeho dona (samozřejmě přes zprávu). Hlavně se nesmíte přiznat a nechte to plavat - udělal to někdo jiný.
4. Zůstáváte sami v rodině. Už toho dotyčnýho neberte do rodiny a už vůbec ho nedávejte donem.
A máte hotovo. Sice někoho zradíte a budete mu lhát, ale tohle je mafie a ne nějaká kamarádská hra. Věřte, že tato strategie není tak namáhavá jako ty ostatní a teoreticky se nedá ani prokouknout. Každý může někoho zradit a nemusíto být ani ten, co přišel úplně o vše.

Ohodnotně prosím funkčnost této strategie a pokud máte nějakou vlastní, kterou by jste doporučuli, tak mi ji napište přes Zprávu autorovi, kterou najdete v menu.
Vinnie

Vinnieho hůl

1. června 2014 v 16:00 | Vinnie
Ahoj,
tento článek může sloužit pro nové hráče, ale také pro ty zkušenější, kteří neznají mnoho strategií. Takže ano, dnes se budu věnovat první strategii, která se docela týká i rodin. Protože ji hodně využívám, tak jsem ji pojmenoval Vinnieho hůl. Brzy pochopíte, proč takhle. Touto strategii chci ukázat i těm, co do všeho jdou bezhlavě.

Znáte to: někdo Vám zabije někoho Vašeho oblíbeného a vy se mu chcete za to pomstít. Ale jak, když má větší sílu? Vždycky se najde způsob, jak někoho jednoduše zlomit jako hůl. Řekněte mu, ať udělá to, co chcete vy a pokud to neudělá, tak mu zabijete jeho/její manželku/manžela. A máte jistotu, že to udělá protože:
1. Má ho/ji rád.
2. Mafiáni mají rádi opačné pohlaví. Ale, že vy zabijete ji/ho už si neuvědomí.
Pokud tedy se Vám poté povede dosáhnout větší síly než má on/ona, tak zabijte toho předešlého vraha a poté jeho/její manželku/manžela. Většinou tento plán vyjde a proto se ho nebojte využít. Pokud Vám na něj přijdou, tak zabijte jeho/její manželku/manžela. Aby Vaše smrt nebyla bez odezvy.

Tato strategie se hodně využívá a proto jednou potká Vás. A je jenom na Vás, jak se s tím poperete.
Ohodnotně prosím funkčnost této strategie a pokud máte nějakou vlastní, kterou by jste doporučuli, tak mi ji napište přes Zprávu autorovi, kterou najdete v menu.
Vinnie
 
 

Reklama