Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Sousedství

Bankovní účet

27. října 2014 v 10:47 | Vinnie
Ahoj,
dnes si představíme jednu z věcí pro chytré mafiány. Jedná se o bankovní účet, který najdete ve sloupečku Sousedství.

Ano, opravdu je to pouze pro chytré mafiány. Mít včas peníze u sebe a poté zase v bance - na to prostě potřebujete praxi. Ale pojďme si to trochu více přiblížit.

Každý den dostáváte z rodiny (o ní si budeme povídat později) nějaké peníze na účet. Pokud nejste v rodině, určitě děláte zločiny. Z nich dostáváte peníze v hotovosti. Každým dnem vyděláváte více a více a bankovní účet budete potřebovat stále častěji.
Pokud si budete chtít něco koupit, darovat peníze do rodiny, musíte vybrat peníze. Pokud chcete šetřit a nechcete, aby Vám někdo ukradl peníze, dejte si je na bankovní účet. A pokud vyděláváte až moc peněz, je nejnebezpečnější je mít v hotovosti a méně bezpečné je mít na bankovním účtě. Kam si je tedy uklidit? Do známého trezoru.
Také pod touto funkcí vidíte Poslední transakce, kde můžete vidět, kdy jste co vybrali. Sledovat to je velmi užitečné. Takhle si můžete zjistit, kam se poděly Vaše peníze. A poté už si můžete rozvrhnout kam dáte další své peníze. Pořád se Vám to zdá neužitečné?

Pro bohaté mafiány mohu ještě doporučit mít pouze peníze na bankovním účtě. A k tomu si koupit 3% navíc peněz na Váš účet denně, který si můžete zakoupit ve směnárně. Ano, tahle funkce je pouze a jenom o penězích, které můžete takto vydělat velmi snadno.

Pokud máte nějaké otázky nebo názor na tuhle funkci, napište je do komentářů. Budu za to rád stejně jako za ohodnocení hvězdičkami. A nezapomeňte sdílet tuhle stránku a naší hru.
Vinnie

Trezor

26. srpna 2014 v 9:00 | jOeBaRbArO
Ahoj,
Trezor můžete získat dosažením hodnosti zloděj, nebo si ho můžete koupit ve směnárně za 75 .
Penízky zůstanou nedotčeny, ikdyž "od Vás někdo krade peníze (ve zločinech)",nebo na Vás zaútočí, nebo Vás dokonce zabije. S pěnezi, co máte v trezoru, nemůže jakkoli manipulovat. Musíte je nejdříve z trezoru vybrat.
Trezor najdete ve sloupci sousedství.
Děkuji, jOeBaRbArO

Sousedství - úvod

20. srpna 2014 v 7:53 | Vinnie
Ahoj,
dnes si představíme další kategorii a to již dlouho známé Sousedství. K čemu slouží a co všechno zde můžete najít se dozvíte v tomto článku.

Sousedství již každý zná. Stává se nedílnou součástí každého našeho dne na mafii. Tato kategorie je velmi důležitá, protože je zde např. bankovní účet, letiště, burza atd. Sousedství je náš každodenní pomocník při dělání misí, ale také při vydělávání peněz. V této sekci najdeme i zbytek majetku, takže prezidenta, nemocnici nebo továrnu munice již někdo vlastní. Tyto 3 majetky jsou výborný pro začátek na vydělávání peněz.
Také nemohu zapomenout, že právě zde najdete obchod na koupení síly, který vždy nováčci strašně dlouho hledají. Také trezor nám pomáhá uschovávat peníze před nepřátelskými mafiány, takže pokud zemřete, všechny peníze v trezoru Vám zůstanou.
Pokud si shrneme tuto sekci, tak je pro obchodníky velmi dobrou věcí. Pro ostatní mafiány je to spíše úschovna peněz. Nesmíme ani zapomenout, že nám každý den pomáhá a i ti méně aktivní mafiány v této sekci něco každý den hledají.
<- Trezor
Navyšujte si zde sílu, pomáhejte si zde při dělání misí a obchodujte zde. U této sekce se nebudete nudit, protože je zde mnoho možností a je jenom na Vás kterou z nich použijete.

To by bylo pro tento úvod všechno. Pokud máte nějaké otázky nebo svůj názor, nebojte se mi ho napsat do komentářů. Také ohodnoťte tento článek a sdílejte tuto stránku a naší hru,
Vinnie
 
 

Reklama