Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Ostatní

Energie

13. června 2014 v 16:00 | Vinnie
Ahoj,
dnes se podíváme na funkci Energie a to z toho důvodu, že ji pořád používám a vy zatím ani nevíte o co se jedná.

Máte omezené množství energie a musíte se rozmyslet, na co jí použijete. Ukradnete někomu auto nebo někoho zabijete? Musíte se pořádně rozmyslet. Energie slouží skoro ke každé funkci, takže se rozmyslete na co jí použijete nebo si ji dokupte.
Energii můžete vyhrát na kole štěstí, takže i takhle si ji můžete doplnit. Každou druhou minutu dostanete 1 energii, ale tohle je opravdu na dlouhé čekání, protože máte hodně věcí na výběr a o tom je také tato hra. Není to jenom o tom, že budete neustále zabíjet. To opravdu ne. Jde o Vaše uvažování a i špatné rozmyšlení Vám může zadělat na nějaké problémy.
Už jste se rozmysleli? Tato funkce dodává hře trochu šarmu. Přeci jenom bez energie by to byla docela nuda. To by Vás bavilo neustále klikání zločinů donekonečna? Nebo je snad lepší mít nějaké omezení?

Svůj názor o této funkci mi napište do komentářů. Také nezapomeňte připsat, jak se Vám to líbí a také bych prosil o Váš názor k čemu psát články. Nikdy nevím, z jaké rubriky byste chtěli nejvíce články.
Vinnie
 
 

Reklama

Rubriky