Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Kriminalita

Loupež kamionu

9. května 2015 v 11:58 | Vinnie
Ahoj,
do sekce Kriminalita přibyde jedna z věcí, které se moc nepoužívají. A to je Loupež kamionu.

Jedná se o loupež kamionu, který převáží peníze. Vaším úkolem je za pomocí pomůcek (nebo-li extra vybavení) a auta vyloupit tento náklaďák. Můžete si vybrat zda ho chcete vyloupit při vykládání, řízení či nakládání a s jakým autem. Toto auto však musí mít méně než 30% poškození.
Tímto popisem se dá tento čin lehce popsat. Ale co by to byl za návod bez tipů.
Samozřejmě čím více investujete, tím zvyšujete svojí šanci. Nezvyšujete však zisk! Zisk si můžete (o trochu) zvýšit lepším autem. Poškození nehraje roli.
Dále se mi osvědčilo oloupit kamion při vykládání, kdy většinou byla největší šance na úspěch. Či to byla jenom náhoda.
Zde nehraje roli žádné časté používání. Zde hrajou roli pouze výše zmíněné věci. Tak či tak si myslím, že se vyplatí používat tuto funkci, abyste vydělali co nejvíce peněz. Bohužel je tato funkce dostupná pouze od přívržence.

Doufám, že jsem Vám pomohl. Ohodnoťte článek hvězdičkami a napište nějaký komentář ať už k funkci či k mému stylu psaní. A nezapomeňte sdílet tento blog a naší hru.
Vinnie

Obchodování s lidmi

30. ledna 2015 v 8:36 | Vinnie
Ahoj,
po dlouhé době se mrkneme do sekce Kriminalita. A pokud scháníte rádi rychle kredity nebo peníze, je Obchodování s lidmi právě pro Vás.

Jak již název této funkce napovídá, opravdu můžete obchodovat jenom v Číně. Číňani by se rádi dostali ze své země pryč a Vy jim můžete pomoct. Jediné, co k tomu budete potřebovat, jsou peníze a časté vykonávání této funkce. Poté se Vám bude dařit a Číňani na Vás nezapomenou.
Každý den (tedy 24 hodin od poslední vykonání této funkce) můžete za 20.000, 30.000 nebo 50.000 $ objednat nějakou loď. Čím dražší, tím více se tam vejde uprchlíků a tím menší je riziko smrti jejich. Číňané budou rádi za Vaši pomoc, a proto Vám buď dají 5.000 $ nebo 1 kredit. Teď si spočítejte, co dostanete, když jich přežije např. 85. Velká odměna, že?
Po dlouhém užívání této funkce jsem však zjistil, že v každý časový úsek ve dne je jiný počet účastníků. Tedy pokud nenavštívíte tuto funkci ráno a pak někdy jindy - pak je stejný... myslím tedy napoprvé. Tento výborný časový úsek je většinou večer. Takže bacha na to a načasujte si to.
Dále bych doporučil (pokud chcete kredity a Vy určitě chcete), abyste tuto funkci vykonávali každý den. Poté bude číslo uprchlíků čím dál tím větší, až skočí na 108. Ano, čtete dobře, až na 108 uprchlíků! Jak tedy odvezete všechny, když nejlepší loď pobere jen 108 Číňanů? Nijak. Budou muset počkat na jiný odvoz.

Doufám, že se Vám dnešní článek líbil. Ohodnoťte ho hvězdičkami, ať vím, jestli se mám ještě zlepšit. Pokud ano, napište i nějaký komentář. Budu za oboje rád. A nezapomeňte sdílet tento blog a naší hru.
Vinnie

Drogy

5. srpna 2014 v 9:01 | Vinnie
Ahoj,
a dnes budeme opět pokračovat v Kriminalitě. Dnes se podíváme na jednu z mnoha funkcí, které nabízí a to na Drogy.

Ano, i Drogy jsou logicky rozděleny do několik skupin a o každé si zase něco málo povíme. A začneme tím nejdůležitějším.

Drogy
Drogy jsou hodně rozšířené v Mafii. Zde, na hlavní stránce, najdete pouze Přehled drog a pokud je ještě nevyrábíte, uvidíte tlačítko Vyrobit drogy (bohužel na obrázku to nejde vidět). Na této stránce ještě uvidíte pár tipů k výrobě drog. Čím vyšší máte úroveň, tím větší je kapacita výroby drog. Vše důležité najdete v tabulce Přehled drog.

Prodat
Zde uvidíte podobnou tabulku jako v tabulce Přehled drog na hlavní stránce této funkce. Zde však neuvidíte Výrobu a také místo ceny Vylepšení, uvidíte Obchodní cenu drog v dané zemi, ve které jste. V každé zemi mají drogy jinou cenu, ale o tom až později. No a místo Maxima výroby zde uvidíte vstupní pole, kam napíšete kolik chcete dané drogy prodat. No a poté stačí jenom zmáčknout tlačítko Prodat drogy a můžete sledovat, jak se Vaše konto zvětšilo. Je to velmi jednoduché.

Ceny
Už jsme trochu nakousli, jak to funguje s cenami v různých zemí (cituji: Každá země je jedinečná, pokud jde o nabídku a poptávku drog. To je proč jsou ceny rozdílné. Obchodní ceny jsou obnovovány každých 5 minut!) a proto to teď dokončíme. Na této stránce uvidíte nádherné grafické zpracování dvou tabulek. V první tabulce (Obchodní ceny drog) naleznete všechny země, které se objevují ve hře a také jejich ceny drog. Vaše země je v této tabulce silně vyznačena a proto to lehce najdete. Můžete si srovnat ceny zemí a pokud chcete někde výhodněji prodat, zjištěte si to tady a můžete letět do dané země. Ve druhé tabulce (Obchodní cena v -Vaše země-) najdete Váš počet daných drog, jejich cenu, jakou mají všechny dané drogy hodnotu a také nádherný graf. Zde můžete vidět, jak se ceny pohybovaly a podle toho odhadnout, jestli má smysl čekat na vyšší cenu drog a nebo je rovnou prodat. Záleží jenom na Vašem obchodním duchovi.

Vylepšit obchod
Toto je poslední možnost ve funkci Drogách. Zde nemusím skoro nic vysvětlovat. Zde si vylepšujete výrobu drog za den v tabulce pod názvem Vylepšení drog. Akorát místo Skladu zde objevíte opět vstupní pole, kam napíšete o kolik chcete vylepšit Vaší výrobu. Ceny nejsou moc vysoké (nesnižují se ani nezvětšují). Takže si vyberte peníze a hurá utrácejte.

Dodatek
Možná si ještě vzpomínáte na funkci Loupež, kde kradete drogy. A ano, i ona souvisí s touto funkcí. Pro ty, kteří nevědí, o co se jedná, si doporučuji přečíst tento článek. Takže pokud víte, o co se jedná nebo jste si ho už přečetli - všechny drogy, které tam uloupíte, se převedou do Vašeho skladu. Nijak neomezují výrobu nebo cenu drog nebo dokonce vylepšení. Prostě ve skladu budete mít více daných drog a ty poté můžete vesele prodávat.

Nezapomeňte ohodnotit tento článek a také napsat komentář. Nebude mi vadit kritika, ale hlavně mi tam nenadávejte sprostě - to mi nepomůže a akorát se ztrapníte. V nejhorším případě Vás zablokujeme. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie

Ukrást auta

21. července 2014 v 9:04 | Vinnie
Ahoj,
po menší pauzičce se opět podíváme na další věc z Kriminality a tou je Ukrást auta.

Zde si povíme něco jenom o Ukrást auta a Závod, protože Garáž (a samozřejmě další funkce) je samostatná funkce Sousedství.

Ukrást auta
Moje nejoblíbenější věc. Na této funkci můžete získat snad nejvíce procent z celé Kriminality (nepočítaje Mise a Práce). Funguje stejně jako Zločiny a Loupeže. Vyberete si, kde chcete loupit a podle toho také dostanete auto. Poté klikněte na tlačítko Ukrást auta (přijdete o jednu energii) a sledujte, co dostanete. Přesný seznam aut Vám nedám. Ale např. u Ukrást auto na předměstí můžete získat Renault nebo také Peugeot.
Také zde u prvního místa je maximální šance 80% a bohužel, zde se to snižuje po 10% (např. 80%, 70%,...). A pokud jste již si to počítali, určitě jste zjistili, že u posledního vybraného místa na ukradnutí auta (Ukrást auta z garáže jiného hráče) je maximální šance na úspěch 40%. Takže i pokud to budete mít na maximum, povedou se Vám tak 2 pokusy z 5. A to je teda sakra málo. Zde vidíte, že mít všechno na maximum, neznamená, že se Vám vždy může vše povést a Vy ve všem uspějete. Jde opravdu o štěstí a také o to, jak se snažíte.

Závod
Musím Vás zklamat. Tato funkce je zatím bez animace, proto zde není zatím žádné omezení. Stačí si vybrat nějaké auto, které máte v garáži a má méně jak 60% poškození a již můžete jet. Takto můžete jezdit pořád dokola a dokola. Vždy, pokud jedete závod, se můžou stát čtyři věci:
  1. Vyhrajete závod bez poškození.
  2. Vyhrajete závod s požkozením.
  3. Prohrajete závod s poškozením.
  4. Policie zabaví Vaše auto a Vy půjdete do vězení.
Ano, tato funkce je zatím tedy takhle lehká, ale slibuji, že až zde bude animace, napíši o tom samostatný článek.

To by bylo všechno. Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho ohodnotit. Také zde zanechte nějaký komentář o tom, jak se Vám články líbí a co bych měl přidat/odebrat a/nebo se na něco zeptejte. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie

Vražda

14. července 2014 v 10:00 | Vinnie
Ahoj,
minule jsme mluvili o známé Střelbě, která se Vám (jak jsem psal) bude hodit zde ve Vraždě.

Ano, zde máme 4 rozdělení, která se budou vždy hodit: Vražda, Detektiv, Seznam vražd a Záznam vražd. Na každou se podíváme pěkně důkladně.

Vražda
Tato věc funguje úplně stejně jako tlačítko Útok na profilu každého z Vás. Akorát zde napíšete jméno, toho koho chcete napadnout a zmáčknete tlačítko Útok. Poté se Vám zobrazí menší statistiky o dané osobě, kolik můžete ještě udělat útoků za den (na danou postavu a také celkově) a už vyberete počet kulek, kolik jich chcete použít. Je to velmi jednoduché.

Detektiv
Toto je velmi užitečná funkce při zabíjení. Už jste si mohli určitě všimnout, jak má každý u profilu napsáno Země: Tajné. Vlastně, kde se nachází? K tomu nám slouží Detektiv. Ano, za $ 5.000.000 můžete zjistit do 15 minut, kde se daná osoba skrývá. Jenže někdy to trvá dokonce těch 15 minut a někdy tu danou osobu Detektiv nenajde. Záleží na umístění dané osoby a samozřejmě i na Vaší.

Seznam vražd
Další dobrá věc na vydělávání kreditů. Potřebujete někoho odstranit? To může být zařízeno! Stačí zadat jméno, toho koho chcete odstranit, nabídněte za něj kredity (kolik chcete) a už jenom čekejte, jestli se někdo chytne. A pokud vy zabijete osobu na Seznamu vražd, dostanete všechny peníze oběti a také kredity, které někdo nabídl za její hlavu. Zkuste nabídnout co nejvíce kreditů na nejlepšího hráče a napište o tom všem. Schválně, kdo se chytne.

Záznam vražd
Zde není asi ani co vysvětlovat. Zde uvidíte všechny vraždy, které se staly. Takže jakmile někoho zabijete, dozví se o tom všichni ze Zázamu vražd. Je to dobré poé na sledování nějaké osoby, když se chcete pomstít. Ale také se tam zobrazují sebevraždy (např. z Loupeží). To budete tedy vypadat za blbce a ne za nějakého mafiána pokud budete mít u svého záznamu vraha Neznámo.

Doufám, že jste všechno pochopili a také doufám v to, že jsem zde napsal vše. Pokud ne, stačí něco doplnit do komentářů a/nebo se mě také v nich na něco zeptat. Budu za ně rád stejně jako za hodnocení článků. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie

Střelba

10. července 2014 v 15:43 | Vinnie
Ahoj,
dnes se podíváme na zoubek další funkci z rubriky Kriminalita a to na Střelbu.

K čemu je střelba dobrá? Na to, abyste ubrali v útocích, co nejvíce života. Každá úroveň je tedy pro Vás důležitá a proto nezapomínejte dělat střelbu. Čím vyšší úroveň, tím těžší je udělat nějaká procenta. Přesto stačí úroveň 30 na to, abyste někoho zabili sami bez pomoci Dvojitého útoku (750 kreditů) ze Směnárny.
Trénovat střelbu můžete vždy za 5 minut a to 30 sekund. Snažte se trefit všechny cíle, abyste dostali co nejvíce bodů a z těch procenta do další úrovně. Ale někdy se tam objeví taky nějaký ten kredit jako bonus, takže i kredity nezapomeňte sestřelovat.
Na každý trénink je samozřejmost mít kulky, protože bez těch to samozřejmě nejde. Stejně tak útoky nejdou bez kulek. No, ale abyste pořád jenom nečetli nějaká má písmenka, můžete se kouknout i na video z mé střelby.
Všechny funkce ke střelbě jsou také popsány nad vizuální animací a/nebo další informace najdete v tomto článku.

Pokud byste chtěli něco doplnit nebo se mě na něco zeptat, nestyďte se napsat do komentářů. Budu za ně rád stejně jako za hodnocení článků. A nezapomeňte sdílet tyto stránky a naší hru.
Vinnie

Skupinová loupež

2. července 2014 v 19:05 | Vinnie
Ahoj,
Skupinová loupež je jedna z nejlepších věcí na vydělávání (ze začátku) a proto si o ní něco povíme.

Další věc, kde potřebujete nějaké pomocníky. Jenže zde nepotřebujete žádnou energii a ani nemusíte nic mačkat, Stačí, když se připojí na Skupinovou loupež určitý počet hráčů v zemi Francie a poté čekáte jestli se loupež povede nebo ne.
Nepovedená skupinová loupež
V této loupeži hrajou dvě věci hlavní roli - síla a umístění v žebříčku. Takže pokud máte sílu 0 a umístění Nováček, neočekávejte hodně vělké peníze (spíše $ 10.000) a máte velkou šanci, že se Skupinová loupež nepovede.
Takže tedy doporučuji na tuto funkci mít velkou sílu a mít velké umístění, protože poté spíše proděláte než vyděláte. Samozřejmě je nejlepší, dělat Skupinovou loupež s aktivními hráči než to dělat s těmi, co buď při tom vaří nebo uklízí. Potom můžete čekat i čtvrt hodiny na 1 Skupinovou loupež.
Pokud budete tedy nejlepší hráč (největší síla ze všech) a budete Kmotr a ostatní ne, očekávejte až $ 10.000.000 za jeden pokus. A věřte mi, že to jsou lehce vydělané peníze. Zdá se Vám 5 skupinových loupežích málo? Tak si kupte ve Směnárně o 5 pokusů navíc a můžete to dělat znovu a znovu a znovu.
Takže nikdy nezapomínejte na tuto funkci a vydělávejte velké peníze skoro za nic. Cíl Národní banka a 3 účastníci. Jak to dopadne? To je na Vás...

Toto by bylo k tomuto článku všechno. Příště si v rubrice Kriminalita povíme něco o Vraždě. Budu rád za všechny komentáře a hodnocení. A nezapomeňte sdílet tento blog.
Vinnie

Organizovaný zločin

13. června 2014 v 15:13 | Vinnie
Ahoj,
dnes si ukážeme další věc z kategorie Kriminalita a to je Organizovaný zločin.

Ano, kdo již hraje hru BrutalCrimes, tak ví, že zde potřebujete pomocníky. Na tento zločin potřebujete 3 lidi (včetně sebe) a to: Velitel, Řidič útěku a Expert na zbraně. Takže vybírejte hlavně aktivní hráče, jinak se asi nedočkáte.
Takže nějaký hráč se stane Velitelem. Ten zakládá Organizovaný zločin. Ten vybere nějaké tři hráče a nastaví sázku. Čím více vsadíte peněz, tím více dostanete. Poté klikne na tlačítko Zahájit organizovaný zločin, ubere mu to 1 energii a vyčká, až to potvrdí jeho kolegové. Oni do toho můžou dát menší maximum, takže také méně dostanou. Ale jak jsem již psal; je lepší, když do toho vsadíte co nejvíce peněz. Jakmile to potvrdí (pokud jsou online, tak je to rychlé), tak Velitel může zmáčknout tlačítko a máte hotovo.
Po dokonání zločinu Vás čekají dva osudy (jako vždy). Buď půjdete do vězení a přijde Vám zpráva, že se Organizovaný zločin nepovedl nebo dostanete maximálně $ 1.100.000 jako Velitel a maximálně $ 450.000 jako Expert na zbraně a Řidič útěku a přijde Vám zpráva o tom, kolik jste dostali peněz.
Organizovaný zločin
Doporučuji dělat tento Organizovaný zločin 5x denně, protože vždy se povede aspoň jeden a pěkně se z toho vydělává. Také všichni účastníci tohoto zločinu dostanou nějaké % umístění, takže neváhejte a zahajte ho co nejdříve.

Pokud chcete ještě za mě něco doplnit, tak mi to napište do komentářů.
Na Vaše otázky rád odpovím a příště si povíme něco o Skupinové loupeži. Jinak děkuji za všechny hodnocení a komentáře, které mi zanecháváte na blogu.
Vinnie
P.S. Dobrá pomůcka pro to, jak se někoho zeptat jestli jde s vámi na Organizovaný zločin je zkratka ORG.

Loupeže

10. června 2014 v 16:41 | Vinnie
Ahoj,
dnes se podíváme na novou možnost a to na Loupež, jak jsem již minule sliboval.

Tato funkce funguje podobně jako Zločiny, které jsem popisoval minule. Také zde kradete, ale jako ve skutečnosti, takže při tom buď něco získáte (drogy nebo peníze) nebo půjdete do vězení a přijdete o část zdraví.
Stačí si jako vždy vybrat nějakou možnost a kliknout na Vykonat zločin (mělo by tam být Vykonat loupež, ale to je docela jedno). Také zde nabíhá šance na úspěch a proto je to odbré neustále vykonávat. Neubere Vám to žádnou energii, takže se nebojte vykonávat loupeže. Ale pozor! Loupeže lze vykonávat pouze ve vybraných zemí!
Také, jak už jsem psal, získáte buď peníze nebo drogy. Značka je pro vydělání peněz (čím nižší tato loupež je, tím více vyděláte; opravdu podobné jako Zločiny) a značka je pro ukradnutí drog. A drogy se dají prodat, takže podle mě je lepší vykonávat loupeže s drogami.
U těchto zločinů máte na konci procenta. Čím větší číslo šance je, tím větší šance je, že neskončíte ve vězení, ale uspějete.
Výběr loupeží

Nepovedená loupež
Další rozdíl mezi loupeží a zločinem je, že u první loupeže jde udělat šance na maximálně 75% a opět to jde po 5% dolů (takže druhá loupež bude na max. 70%...). Tady to jde u všech loupeží pomalu a proto doporučuji nemocnici a hodně času (a pevné nervy).

Myslím, že jsem dostatečně popsal tuto sekci a pokud ne, tak mi napište do komentářů, co Vám tady chybí. Na Vaše otázky rád odpovím a příště si povíme něco o Organizovaných zločinech. Jinak děkuji za všechny hodnocení a komentáře, které mi zanecháváte na blogu.
Vinnie

Zločiny

8. června 2014 v 20:46 | Vinnie
Ahoj,
minule jsem Vás uvítal do Kriminality a dnes se podíváme na její první a nejdůležitější věc - Zločiny.

Toto je jedna z nejdůležitějších věcí na hře a to krást. Máte na výběr z 9 zločinů. Většinou se začíná tím prvním (Ukrást lízátko dítěti), ale také se může začít tím posledním (Ukrást peníze od jiného zločince v Česká republika).
Stačí jenom, abyste si vybrali nějaký zločin a kliknuli na Vykonat tento zločin. Bude Vás to stát bohužel jednu energii, ale ta se dá dokoupit, takže to je v pohodě. A hlavně z toho je docela velký výdělek... vlastně největší, co se dá v Kriminalitě udělat. Pokud se zločin nepovede, tak skončíte ve vězení.
U těchto zločinů máte na konci procenta. Čím větší toto číslo je, tím větší šance je, že neskončíte ve vězení, ale uspějete.
Výběr žločinů

Povedený zločin

U prvního zločinu můžete dát až 90% úspěšnosti. Také u tohoto prvního zločinu jdou procenta úspěšnosti rychle nahoru, ale zase na druhou stranu moc nevyděláte. Takto se dostanete až k poslednímu zločinu. U toho je max. 50% úspěšnosti. Jde to po 5% od zdola nahoru (takže u předposledního zločinu dáte max. 55%). Na tomto posledním zločinu, kde kradete peníze ostatním hráčům, vyděláte co nejvíce a také naštvete mnoho lidí. No co... za ty peníze to stojí.

Myslím, že jsem dostatečně popsal tuto sekci a pokud ne, tak mi napište do komentářů, co Vám tady chybí. Na Vaše otázky rád odpovím a příště si povíme něco o Loupežích. Jinak děkuji za všechny hodnocení a komentáře, které mi zanecháváte na blogu.
Vinnie
 
 

Reklama