Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Jak hrát + návody

Vaše první otázky

4. července 2014 v 9:03 | Vinnie
Ahoj,
mám tu od Vás otázky, které jste mi položili na hře a já jsem za ně velmi rád. Takže na ně i odpovím.

Na začátek musím říct, že tyto otázky nebyly od nováčků, ale pokládali mi je již starší hráči. Moc jim děkuji, protože doufám, že tyto odpovědi Vám, nováčkům, pomůžou. Teda přesněji řečeno je vymyslel nejlepší hráč fida. Děkuji.

Kdo mě veme do rodiny?
Ano, určitě takovou otázku položil snad každý začínající mafián. Každý by se rád dostal do té nejlepší rodiny a vydělával miliony za hodinu. Ale i na takovouhle jednoduchou otázku existuje mnoho odpovědí a jenom málo z nich se líbí Vám.
Každá rodina si dělá svoje podmínky a to v aktivitě, denních darech a podobně. A tohle splnit je velmi těžké. Odpověd většinou zní takto: "Až budu vědět, že jsi velmi aktivní a budeš mít hodně peněz do rodiny." Jenže pro začínajícího mafiána je to velmi těžké a mnohdy ho to odradí. Pokud tedy nebude moci přijít k požadované rodině, tak většinou tito mafiáni udělají jednu z dalších možností:
  • Zkusí to u další rodiny.
  • Přestane hrát.
  • Udělá si hodnost Lokaj a založí si svojí rodinu s vlastními pravidly.
Každý don rodiny si tímto prošel a nikdo ho nevzal. Proto se stal donem svojí rodiny a snaží se mít tu nejlepší rodinu. A pokud máte tu nejlepší rodinu, musíte být i ten nejlepší hráč.
Pro nováčky je tu ještě možnost Inzerátů, které se, doufám, budou hodit. A ty fungují pro schánění rodiny, ale i pro schánění členů do rodiny. Takže se je nebojte použít, protože nováčci takto najdou svojí "vysněnou" rodinu a budou to mít ulehčené. A věřte mi, že každý nováček bude rád za každou rodinu, která má aspoň nějaký příjem. Takže ptejte se a hledejte.
Kdy bude restart hry?
Obávaná otázka každého dobrého mafiána. Žádný Kmotr není rád za restart hry, ale ti horší ho vítají s otevřenou náručí, protože poté mají šanci i oni. A proto většinou ti nejlepší mafiáni po restartu nehrají a je to škoda hráčů. Na druhou stranu začne hrát více nováčků a proto se to nějak vyrovná.
Ale to odbíhám od tématu. Restart hry je většinou, když:
  • Nejlepší hráč už prostě nejde dohonit (je daleko před Vámi a má neuvěřitelně mnoho peněz).
  • Nejlepší rodina zabije všechny ostatní rodiny.
  • Na Vaše požádání (75% hlasů, když ani jedno z výše uvedených pravidel to nesplňuje).
  • Pokud ani jedna z výše uvedených podmínek není, provádí se většinou jednou za rok a to v dané datum.
Takže, jak vidíte, opravdu je k restartu vždy blízko a obávat se ho musí každý. Něco vybudujete a najednou začínáte od znova. Ale pro některé je to zase dobrodružství začít od úplné nuly a vybudovat tu nejlepší rodinu a stát se tím nejlepším z nejlepších. A hlavně nezapomeňte: O tom, co se stane ve hře, rozhodujete VY.

To by bylo k těmto otázkám všechno. Pokud máte další otázky, nebojte se zeptat v komentářích pod tímto článkem nebo rovnou na naší hře. A pokud Vám tady něco chybí, napište to taky.
Budu rád za každý komentář a hodnocení. A nezapomeňte sdílet naší stránku.
Vinnie

První krůčky

29. června 2014 v 17:42 | Vinnie
Ahoj,
v minulém článku v rubrice Jak hrát + návody jsme si řekli, jak začít a co by bylo dobré. Ale i tak nevíte? Čtěte dále.

Uděláte první misi a první denní úkoly, jak jsem psal v prvním článku. Co dělat dál? Jak jsem psal minule - je toho mnoho na výběr a záleží jenom na Vás, co si vyberete. Skoro každý den Vám tady rozepisuji každou možnost, takže si můžete vybírat i podle článků.
Děláte tedy všechno, ale poté si určitě řeknete, že tohle prostě nikdy neuděláte. Stačí se jenom snažit a chtít. Snaživost předvádí dokonale janna. Po dohonění fidy rychlostí blesku až po sebrání 8 bodů respektu za den. Nikdy jste nedosáhli tolik respektu? Vemte si z ní příklad. A to i přes to, že není 24 hodin na hře.
Ano, stačí jenom snaživost a nějaké to motto, ale to jsem minule říkal. Vrátím se tedy k původnímu tématu. Nejlepší tedy je si udělat všechny zločiny na max %, což je tedy dost velká zábava (konkrétně Ukrást auta, Zločiny a Loupeže). Poté je dobré spolupracovat s ostatními a na spolupráci s jinými mafiány. To je k možnosti hodně věcí. Ale přeci jenom se chcete stát nejlepším mafiánem. To Vám doporučuji být všude první ve statistikách, což je velká fuška, ale zase být první ve všem... to musíte být opravdu velký boss. A hlavně vytvořte tu nejlepší rodinu, protože poté máte velký příjem a stát se prvním je velice snadné.

Doplnili byste něco? A jaký je Váš názor na tenhle článek? Napište mi to do komentářů a ohodnoťte prosím tento článek. Za každý komentář a ohodnocení jsem velice rád. A nezapomeňte doporučit naší hru i tenhle článek.
Vinnie

Jak začít?

1. června 2014 v 7:55 | Vinnie
Ahoj,
teď budu odpovídat na velmi známou otázku a ta zní: Jak začít?
Znáte to: registrujete se, kouknete se, kde co je, ale pak hned odejdete a už se nevrátíte, protože nevíte, co dělat. Ve směs se stačí jenom zeptat na chatu. Takže se nestyďte se a zeptejte se. Pro ty zkušenější začátečníky můžou bohatě stačit tyto stránky.
Ale už se budu věnovat prvotní otázce. Po registraci na ty číselka a možnosti koukáte s pootevřenou pusou. Nevíte, kde začít a to většinou také odrazuje. Takže já doporučuji si přečíst všechny možnosti, co tam jsou a nějak si to zmapovat, aby jste se v tom neztráceli. A každý musí nějak začít. Takže já bych začal orientací a hned poté těmito věcmi: Kolo štěstí, posilovna, mise a Denní úkoly (najdete je pod odpočtem na hlavní stránce). Co je co se budu věnovat později.
Denní úkoly a mise Vám hodně pomůžou v orientaci a pokud splníte 1. misi a první 3. úkoly, tak jste vyhráli. Budete se už umět orientovat a také hrát. Už Vám naskočí do hlavy myšlenka musím být nejlepším. Stačí jenom krást, zabíjet a vydělávat peníze... a taky pokecat si na chatu. A také hlavně pokračovat v misích a Denních úkolech - jsou za ně skvělé odměny. A pokud Vám ani toto stačit nebude, tak čtěte naše další články.
Samozřejmě se dá začít jinak, ale v tomhle článku to doporučuji podle sebe a také takhle jsem začal. Každý nějak začne a to buď radami od zkušenějších hráčů a nebo se v tom hned vyznáte a můžete začít hrát. Vždy se dá vyhrát. Záleží jen na Vás a na vaší strategii.

A jak doporučujete vy začít? A na co chcete příště odpovědět? Nebojte se mi něco napsat do komentářů nebo ohodnotit můj článek.
Vinnie

Proč hrát?

31. května 2014 v 16:00 | Vinnie
Ahoj,
dnes Vás uvedu do hry a děje. Takže ve směs odpovíme na otázku "Proč hrát?".
Někdo by si řekl, že protože chce, ale pokud k tomu nebudete mít jiný důvod, tak hodně brzy skončíte. Důvodů je spousta např. chci se stát nejlepším, chci nějak zabít čas, chci někoho naštvat a nebo jenom chci si zahrát. Ale někdy nemusíte jenom hrát...
Mnoho příběhů již bylo, že někdo si jde jenom zahrát, zabít čas, ale ani by v nejmenším netušil, že se poté dostane do týmu a bude mít nějaké povinnosti, ale také výhody. Někdo se chce dostat do týmu, ale nedostane se tam. Jednoduše řečeno karma.
Na hře ale můžete očekávat mnoho možností např. zločiny, kradení aut, závody, ruleta, Blackjack, Skupinová loupež a spousta a spousta dalšího. Stačí si jenom něco vybrat a hrát. A nebo si najít mise a ty také splnit. Ale pro cca 30% hráčů je motivací mise. Pro mě tedy je lepší plnit Denní úkoly, které jsou docela dobré a dá se s nimi a s chatem plných hráčů, vyplnit čas. A přece si jenom řeknete, že jste ten čas strávili dobře.
Nemohu Vás nikdy prosit, aby jste hráli nebo kupovali kredity (k těm se dostaneme později). Ale pokud si chcete zahrát opravdu dobrou mafiánskou hru... vlastně tu nejlepší, kterou najdete na internetu, tak jste na správném místě. Takže stačí mít jenom nějakou motivaci a také čas, který chcete strávit s dalšími mafiánami a už můžete hrát.

A jaká motivace platí pro Vás? Napište mi to do komentářů a podělte se s nimi s ostatními hráči.
Vinnie
P.S. Nevzdávejte to hned po první smrti. Snažte se a pomstíte se zabijákovi :-)
 
 

Reklama