Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Ankety

Ukončená anketa - Chcete více článků na toto téma?

18. října 2014 v 12:40 | Vinnie
Ahoj,
v červenci jsem vydal článek s názvem Odhalení. Některým lidem se to líbilo a některým ne. Proto jsem k tomuto článku přidal anketu, která běžela hodně dlouho a za její výsledek jsem velmi rád.


Datum screenu: 18.10.2014 12:20
Jednalo se o hlasování k článku, které bylo tak trochu na zamyšlení. Každý člověk na něj měl jiný názor a za to jsem rád. Někteří psali, že jsem jako filozof a zase jiný lidi psali, že realita je úplně jinde. Bohužel, tito lidi mi to psali osobně a tak komentářů k tomuto článku je minimum. Taky jste mi ho ohodnotili hvězdičkami a za to jsem opravdu rád.
Takže díky těmto názorům jsem přidal tuto anketu. Ze začátku jste nedávali moc hlasů, ale o něco později jste se rozjeli a hlasy přibývali. Výsledek byl už jasný od začátku.

Takže zde jsou výsledky - neuvěřitelných 11 hlasů (tedy 68,8%) hlasovalo pro Ano, tento článek se mi velmi líbil!. Další 3 hlasy (18,8%) bylo pro Ne, vůbec se mi tento článek nelíbil a nechci, aby jsi v tom pokračoval!. A poslední 2 hlasy (12,5%) bylo pro Ne, je to sice dobrý, ale nechci.
Sečteno a podtrženo - 11 hlasů (68,8%) bylo pro Ano, takže těmto lidem děkuji za podporu. Zbylých 5 hlasů (31,3% - skvělé počítání u blogu) bylo pro Ne. Těmto lidem děkuji za jejich názor, kdy se vyjádřili podle sebe a ne podle většiny. Ale i tak budu pokračovat v těchto článcích a snad se Vám budou líbit jako toto Odhalení.

Díky této anketě bych chtěl ještě vzkázat, aby jste vyjadřovali své názory u článků a nebáli se ohlasu jiných lidí. Chci psát to, co Vás zajímá a o čem byste se rádi dozvěděli. A taky, prosím, hodnoťte články.

Takže ještě jednou děkuji za Vaše hlasy. Vyjadřujte se nadále otevřeně, protože nejen blog, ale i ostatní lidé by rádi věděli Váš názor. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a také naší hru.
Vinnie

P.S. Podle této ankety jsem se už řídil o něco déle. Jak jsem psal: výsledek byl už jasný.

Ukončená anketa - Líbí se Vám vzhled blogu?

5. srpna 2014 v 9:17 | Vinnie
Ahoj,
již dlouho zde běžela anketa o vzhled blogu a proto ji dnes ukončuji. Jak dopadla? Čtěte dále.

Datum screenu: 5.8.2014 9:05
Ano, jednalo se o velmi důležité hlasování a za výsledek jsem velmi rád. Víte, že od začátku července má blog naší hry nový kabátek, který je již hotový. Proto jsem Vás o něm nechal hlasovat.
Ano, je nádherný! a Ne, je hnusný a proto to chce jiný design! mělo stejný počet hlasů (4) a logicky stejný počet procent (30.8%). Jenže o osudu opět rozhodla jiná možnost (Ano, ale mohl by být i lepší.), která dostala 5 hlasů (38.5%). Takže pokud sečteme obě dvě možnosti, které směřovaly k nechání vzhledu blogu, dostane Ano 9 hlasů a 69,3%! V tom případě Ano vyhrává a proto tento design necháváme. Vím, že by mohl být i lepší, ale byl vyroben grafičkou, která zakazuje předělávání designu, takže buď bude tento hezký nebo si budeme muset udělat vlastní. A věřte, že já moc na design nejsem!

Z důvodu konce této ankety bude nahraze jinou. Určitě si ještě pamatujete můj filozofický článek Odhalení, ve kterém jsem spíše odhalil sám sebe než NejFake. Tento článek měl také anketu, jenže moc jste se do ní nezapojili a proto se objeví opět v našem menu. Budu rád, když mi tam zahlasujete, ať vím, o čem mám psát další články na téma Moje názory. Klidně mi k těm článkům napište do komentářů na jaké téma mám příště psát, protože někdy ty témata jsou opravdu trochu divná.

Děkuji za Vaše hlasy ohledně designu. Budu rád za každý komentář a hodnocení jakéhokoliv článku. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie

Ukončená anketa - Co uděláme s feardomem?

6. července 2014 v 9:41 | Vinnie
Ahoj,
máme tu první ukončenou anketu a to na téma: Co uděláme s feardomem?

Datum screenu: 6.7.2014 9:00
Téma ankety je hned jasné z obrázků. Protože nás vydíral a vyhrožoval, chtěli jsme ho nějak odsoudit. O tom jste tedy rozhodovali vy.
Nic, ať dostane druhou šanci. a Zablokujeme mu komunikaci na nějakou dobu! měly stejný počet hlasů (4) a tedy i logicky stejný počet %. Kdo tedy vyhrál?
Jenže poslední možnost (Zablokujeme ho úplně navždy!) měla jeden hlas a 11.1% a proto vyhrává 2. možnost, která má celkově 55.5%. Takže hráč feardom dostává na 14 dní zablokování komunikace.

Děkuji, že jste hlasovali u článku Vydírání a vyhrožování. Budu rád za každý komentář a hodnocení jakéhokoliv článku. A nezapomeňte tuto stránku a hru sdílet.
Vinnie
P.S. V menu probíhá nová anketa na téma: Líbí se Vám vzhled blogu?
 
 

Reklama