Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Leden 2015

Obchodování s lidmi

30. ledna 2015 v 8:36 | Vinnie |  Kriminalita
Ahoj,
po dlouhé době se mrkneme do sekce Kriminalita. A pokud scháníte rádi rychle kredity nebo peníze, je Obchodování s lidmi právě pro Vás.

Jak již název této funkce napovídá, opravdu můžete obchodovat jenom v Číně. Číňani by se rádi dostali ze své země pryč a Vy jim můžete pomoct. Jediné, co k tomu budete potřebovat, jsou peníze a časté vykonávání této funkce. Poté se Vám bude dařit a Číňani na Vás nezapomenou.
Každý den (tedy 24 hodin od poslední vykonání této funkce) můžete za 20.000, 30.000 nebo 50.000 $ objednat nějakou loď. Čím dražší, tím více se tam vejde uprchlíků a tím menší je riziko smrti jejich. Číňané budou rádi za Vaši pomoc, a proto Vám buď dají 5.000 $ nebo 1 kredit. Teď si spočítejte, co dostanete, když jich přežije např. 85. Velká odměna, že?
Po dlouhém užívání této funkce jsem však zjistil, že v každý časový úsek ve dne je jiný počet účastníků. Tedy pokud nenavštívíte tuto funkci ráno a pak někdy jindy - pak je stejný... myslím tedy napoprvé. Tento výborný časový úsek je většinou večer. Takže bacha na to a načasujte si to.
Dále bych doporučil (pokud chcete kredity a Vy určitě chcete), abyste tuto funkci vykonávali každý den. Poté bude číslo uprchlíků čím dál tím větší, až skočí na 108. Ano, čtete dobře, až na 108 uprchlíků! Jak tedy odvezete všechny, když nejlepší loď pobere jen 108 Číňanů? Nijak. Budou muset počkat na jiný odvoz.

Doufám, že se Vám dnešní článek líbil. Ohodnoťte ho hvězdičkami, ať vím, jestli se mám ještě zlepšit. Pokud ano, napište i nějaký komentář. Budu za oboje rád. A nezapomeňte sdílet tento blog a naší hru.
Vinnie