Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Náhlý reset - nový začátek hry?

8. prosince 2014 v 16:41 | Vinnie |  Restarty hry
Ahoj,
přesně včera se na hře odehrál nečekaný restart hry, který jste po mně hodně moc chtěli. Měl být v pátek, ale Vy jste byli nedočkaví, a proto byl včera. Bude to však rozjezd hry nebo nás to už úplně potopí? Nebo jsem měl počkat do pátku a neporušit své slovo?


Jak jsem již uváděl, restart hry byl včera večer přesně ve 20:00. Hodinu před tím jsme udělali chat anketu, která měla jasný výsledek 5:1. Nezbylo mi proto nic jiného, než Vám vyhovět a porušit své první slovo. Ještě než Vám uvedu svojí myšlenku do dalšího kola a můj názor, budete muset vědět, co se stalo předtím a proč se to stalo.
4. prosince jsem po zradě serveru 2 ukončil s nimi spolupráci. Každý jsme se vydali jiným směrem. Po tomto přerušení se mi ozval hráč ze serveru 2 pod jménem Erby. S ním jsem se nejdříve normálně bavil. Příští den jsme se však začali domlouvat na budoucnosti hře a dokonce se zmínil i o tom sponzorování. Z toho jsem byl nadšen jako vždy, jenže při mém štěstí jsem věděl, že se to nepovede. Proto jsem doufal konečně v dobrý osud, aby hra mohla vzkvétat.
V sobotu mi napsal, že přivede nějaké hráče. Viděl jsem to na to, že přijdou tak 3 hráči, kteří ani nebudou aktivní. Poté mi napsal, že budou aktivní a další hráči přijdou po restartu. Nevěřil jsem tomu moc, protože to už by snad musel být bůh, aby tohle dokázal. Pak přišla zase řeč na to sponzorování a tak. Během dne se však registrovali noví a noví hráči, kteří byli aktivní a docela se snažili. Takže během dne se na ukazatelu online hráčů objevilo číslo 9. A to už tady dlouho nebylo! A registrovaných hráčů za den bylo 7... což se stalo novým rekordem hry!
No a teď konečně proč byl ten restart hry. Všichni na mě tlačili, abych udělal restart hry. Já ho tedy naplánoval na pátek v 18:00. Jenže to se některým nelíbilo a chtěli, abych ho udělal hned. I Erby mi psal, že ho chce hned. Pak by také prý přišlo více hráčů. Já tedy všem vyhověl a začal restart hry. Vše od začátku. Jenže dnes (8.12.2014) ráno (7:00) bylo 8 aktivních hráčů! Ráno! A v to ráno jsem si začal uvědomovat, že tato hra může mít budoucnost. Navíc v pátek by měly být nová vylepšení. Doufejme, že to tak bude, protože bychom mohli předhonit nenažraný server 2 a stát se i jednou z nejlepších her! A já bych dělal to, co mě baví...

Ještě tedy uvedu, že toto kolo vyhrála janna, protože v sobotu (6.12.2014) ráno zabila fidu a koupila si kvůli tomu i hodně kreditů. V ten den začalo pravé hraní. Prostě boží.
Jsem rád tedy, že takhle to dopadlo. Server 2 ode mě toho hodně dostal a nevrátilo se mi to. Až doteď. Karma mi to vrací v podobě Erbyho a já jsem za to neskutečně moc rád. Pokud se všechno povede, mohli bychom zase rozjet tu pravou adrenalinovou zábavu na pár dalších měsíců a bavit se jako nikdy předtím. Seznámíme se i s dalšími lidmi a už budeme doufat, že to peklo, co se nedávno na hře dělo, už nebude. Že už nikdy nebudeme hrát jenom v pěti a aktivita nebude. Pokud se to povede, budu se snažit na 110% být na hře, aby tato zábava byla ještě větší. Nikdy přece nevyhrávají hry bez majitelů.
Myšlenka do dalšího kola? Co nejdelší a nejlepší. A aby se tohle uskutečnilo, budu muset hru trochu ztěžit. Takže např. odeberou se rodinné bonusy. No jo, teď už se budete muset více snažit. Ale přemýšlím, že přidám další soutěže (své, originální), které by Vás mohli bavit. Samozřejmě budou i ostatní soutěže se hrát a jsou pro Vás nějaká překvapení a hned jedno dnes. Prosinec bude pěkně zábavný a adrenalinový. Takže pojďme si užít nové kolo!

A to je vše. Napište mi do komentářů svůj názor k této věci. Samozřejmě nezapomeňte ohodnotit tento článek hvězdičkami, i když vím, že se mi moc nepovedl. Moc mi nejde popis událostí. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama