Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Co bych řekl, ale nemůžu aneb proč jsem anonym

9. prosince 2014 v 18:28 | Vinnie |  Moje názory
Ahoj,
možná Vás již tato otázka na mě někdy napadla. Dnes se dozvíte odpověď. Ale možná položím i další otázky, na které Vám neodpovím. Čtěte pozorně, pokud se o mě chcete něco nového dozvědět.


Opět budu řešit téma týdne, na které mě neskutečně moc baví psát články. Dnes začnu otázkou proč jsem anonym a někteří z Vás si to již jistě domysleli.

Proč jsem anonym?
Odpověď by se dala určitě napsat jednou větou, ale to bych nebyl já, kdybych nezačal okecávat všechno okolo. Abyste toto nějak pochopili, přečtěte si nejdříve první 3 kapitoly mého příběhu (a naší hry). Sice tam moc o svém soukromém životě moc nepíši... a to je právě ono ..., ale mohli byste něco pochopit. Vše se zakládá na tom, že nemohu. Život je prostě takový. A není to jenom kvůli tomu, že mi to někdo nedovolí. Nechci, abyste věděli, to co se můžete dozvědět zadáním mého jména do vyhledávače. Rád bych o sobě napsal víc, ale nemůžu. Někteří jsou svině a mohli by mi to pěkně dát sežrat. A proto jsem si i do hlavy dal, abych už nikdy o sobě nic nenapsal. Prostě nedovolím to sám sobě (a ještě někdo mi to nedovoluje). A to je to, proč jsem takový anonym. A ano, docela se mi to i líbí a někteří mi to závidí.

Co bych řekl, ale nemůžu
A teď již k samostatnému tématu. Ti, co se o mě dozvěděli vše, co chtěli, můžou přeskočit tento odstavec. Ti co chtějí víc, zůstanou. Co bych řekl, ale nemůžu... toho je hodně, nemyslíte? V mafii ale nemůžete říkat vše. Některé věci jsou tajné a pokud byste je vyzradili, rodina by Vás okamžitě zabila. A nebo někdo díky těmto informacím Vás zabil. Někteří to již víte, ale někteří ne. Také se nevyplácí seznamovat před nepřítelem, protože by Vás mohl lépe znát a potom vědět i Vaše taktiky. V mafii je prostě lepší být takový anonym a seznamovat se jenom přes rodinné chaty, soukromé zprávy a jenom trochu přes veřejný chat. Samozřejmě je to na Vás, ale já vyjadřuji svůj názor. No a životě se nebudeme bavit. Zase nejste tak hloupí. :)

A to je můj názor k tomuhle tématu. Napište svůj názor do komentářů, protože Vaše názory jsou dost zajímavé. Samozřejmě nezapomeňte ohodnotit můj dnešní výkon hvězdičkami. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru!
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama