Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Prosinec 2014

Sázení na fotbal

31. prosince 2014 v 11:39 | Vinnie |  Casino
Ahoj,
před dávnou dobou z casina jsme si povídali o Automatu. Dnes se podíváme na další věc a tentokrát bez animace - Sázení na fotbal.

Typické sázení na fotbal s podplácením nesmí chybět ani v mafii.
Každý chlap si snad ve skutečnosti někdy vsadil na fotbalový zápas. Kdo ne, určitě někdy o tom slyšel. A kde jinde tedy může být tato oblíbená činnost než v České Republice. Takže si připravte peníze a zaleťte si do naší rodné země!
Každý den se hraje významný fotbalový zápas, na kterí si můžete vsadit. A jak je známo, mafie tyhle zápasy podplácí. Takže vždy jde pouze o Vaše štěstí. Můžete také vidět, kolik již hráči vsadili peněz. Nevím, jak Vy, ale mně to nikdy nic neřeklo, že bylo např. vsazeno 11.000.000 $. Ale Vám to třeba něco řekne.
Pod tímto popiskem najdete malou tabulku. V ní se nachází čas utkání, který se hodí, pokud jste si jistí výhrou, aby Vás někdo nezabil. Dále můžete vidět, kdo bude hrát příští zápas. No a pod tím tipnete výsledek a vsadíte peníze. Co chcete vědět více, když je to klasické sázení?
Pod touto takovou menší sekci najdete výplatu. Co to je? Tam najdete kolika násobek dostanete z vsazených peněz, pokud vsadíte správně. Dokonce když ho neuhodnete správně, ale uhodnete např. výhru, remízu nebo prohru, dostanete též peníze! To znamená, že Vaše šance je vždy okolo 33%. Celou tabulku si můžete sami nastudovat.
Pod touto menší sekci je ještě jedna podsekce - výsledky. Tam najdete znova další tabulku, ve které jsou výsledky daných zápasů, celkové sázky a celkové výhry. Takže sledujte, jak dopadli minulé zápasy a podle toho si vyvoďte další výsledek. Vždy to takhle vychází.

To by bylo k této funkci vše. Pokud se chcete na něco zeptat, napište do komentářů. Samozřejmě nezapomeňte ohodnotit dnešní můj článek hvězdičkami. A nezapomeňte též sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie

Co bych řekl, ale nemůžu aneb proč jsem anonym

9. prosince 2014 v 18:28 | Vinnie |  Moje názory
Ahoj,
možná Vás již tato otázka na mě někdy napadla. Dnes se dozvíte odpověď. Ale možná položím i další otázky, na které Vám neodpovím. Čtěte pozorně, pokud se o mě chcete něco nového dozvědět.

Náhlý reset - nový začátek hry?

8. prosince 2014 v 16:41 | Vinnie |  Restarty hry
Ahoj,
přesně včera se na hře odehrál nečekaný restart hry, který jste po mně hodně moc chtěli. Měl být v pátek, ale Vy jste byli nedočkaví, a proto byl včera. Bude to však rozjezd hry nebo nás to už úplně potopí? Nebo jsem měl počkat do pátku a neporušit své slovo?