Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Komentáře

1 fida fida | 12. listopadu 2014 v 19:25 | Reagovat

zdravím všechny příznivce mafie her-po přečtení tohoto článku mám smíšené pocity.na jednu stranu sem rád že vyhrávám na druhou mě mrzí že to spoustu lidí odradí když se jim nedaří jak by si přáli.úkol hry je jasnej být ten nejlepší a nejsilnější don mafie rodiny  a starat se o rodinu jak nejlíp umíte :-D jenže-chápu ostattní kteří nemají moc času nebo se jim ho nechce trávit u pc.bohužel pro ně mám špatnou zprávu nikdy nebudou nejlepší na hře..je spousta jinejch zajímavejch věcí než vysedávání u monitoru :-D zpátky ke hře-jak sem už psal byla doba kdy hry tohohle typu byly top ,jenže ne každý majitel měl peníze na investování do hry a vytvářel si ji jen postupně s podporou věrných hráčů,ti co měli cash měli obrovský náskok a jedno velký plus a to bylo mraky hráčů kteří za peníze pořizovali kredity,tím se pouze některým vyvoleným majitelům podařilo vydělat a nebýt v mínusu.ten kdo hru vylepšoval postupně byl prostě druhej a s tím se nedá nic dělat.ten boom kdy na hře bylo i 200 on line už není a nebude.a pár hráčů to už nevytrhne ani nevytvoří tu správnou adrenalinovou zábavu,kdy šlo i o vteřiny aby se podařila nějaká velká akce.myslím si že ted  drží jen pár her a to díky nejvěrnějším hráčům,nováčky pokud nikdo nepřijme to přestane bavit když zjistí že nemaj možnost být na vyšší úrovni a konkurovat aspon střední elitě hry.o penězích se ani nezminuju protože si investování každý dvakrát rozmyslí.reklama je samozřejmě dobrá,ale ne vždy se se vyplatí ji dělat na jiném podobném serveru,viz náš případ.tahle hra je podstatně lepší má mraky vylepšení,ale hráči tu nejsou,škoda.co jsem si všiml tak tady když byla nějaká akce tak hodně lidí vyhrožovalo a já nevím co ještě jak už tu nebudou atd.co takhle zapřemýšlet každý na sebou a trochu se vzepřít a ukázat že se jen tak nevzdávám :-D spojte se,spolupracujte spolu a ukažte že se umíte postavit i silnějšímu. :-)

2 Vinnie Vinnie | Web | 15. listopadu 2014 v 14:01 | Reagovat

[1]: Ahoj, v první řadě chci poděkovat za tvůj dlouhý názor. Velmi si toho cením. :)
Ano, doby mafie her si pamatuji velmi dobře. Vlastně jsem hrál i první takovou mafii hru, která byla k dispozici. Tu jsem zmiňoval ve svém příběhu: http://brutalcrimes.webnode.cz/kniha-navstev/2-roky-brutalcrimes/
Je smutné, jak se po pár letech na takovéhle dobré mafie zapomnělo. Ti, co byli první a investovali do toho peníze, těm se to vrátilo a měli stovky aktivních hráčů, přesně jak píšeš.
Pamatuji si doby, kdy to byla adrenalinová zábava, kdy hráči vstávali i o hodně dříve než normálně, aby provedli nějakou akci, takže všichni museli být v pozoru. Jednalo se právě o ty věrné hráče. :)
Reklama bohužel nepomohla, což je škoda. Mohli jsme ještě ukázat všem, že na to máme a potěšit další hráče, které by to určitě bavilo. Škoda, že mnoho hráčů to opustilo, s nimi byla sranda. :(

Takže ještě jednou moc děkuji za tenhle dlouhý názor a doufám, že zde budeš číst články nadále. :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.