Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Ukončená anketa - Chcete více článků na toto téma?

18. října 2014 v 12:40 | Vinnie |  Ankety
Ahoj,
v červenci jsem vydal článek s názvem Odhalení. Některým lidem se to líbilo a některým ne. Proto jsem k tomuto článku přidal anketu, která běžela hodně dlouho a za její výsledek jsem velmi rád.


Datum screenu: 18.10.2014 12:20
Jednalo se o hlasování k článku, které bylo tak trochu na zamyšlení. Každý člověk na něj měl jiný názor a za to jsem rád. Někteří psali, že jsem jako filozof a zase jiný lidi psali, že realita je úplně jinde. Bohužel, tito lidi mi to psali osobně a tak komentářů k tomuto článku je minimum. Taky jste mi ho ohodnotili hvězdičkami a za to jsem opravdu rád.
Takže díky těmto názorům jsem přidal tuto anketu. Ze začátku jste nedávali moc hlasů, ale o něco později jste se rozjeli a hlasy přibývali. Výsledek byl už jasný od začátku.

Takže zde jsou výsledky - neuvěřitelných 11 hlasů (tedy 68,8%) hlasovalo pro Ano, tento článek se mi velmi líbil!. Další 3 hlasy (18,8%) bylo pro Ne, vůbec se mi tento článek nelíbil a nechci, aby jsi v tom pokračoval!. A poslední 2 hlasy (12,5%) bylo pro Ne, je to sice dobrý, ale nechci.
Sečteno a podtrženo - 11 hlasů (68,8%) bylo pro Ano, takže těmto lidem děkuji za podporu. Zbylých 5 hlasů (31,3% - skvělé počítání u blogu) bylo pro Ne. Těmto lidem děkuji za jejich názor, kdy se vyjádřili podle sebe a ne podle většiny. Ale i tak budu pokračovat v těchto článcích a snad se Vám budou líbit jako toto Odhalení.

Díky této anketě bych chtěl ještě vzkázat, aby jste vyjadřovali své názory u článků a nebáli se ohlasu jiných lidí. Chci psát to, co Vás zajímá a o čem byste se rádi dozvěděli. A taky, prosím, hodnoťte články.

Takže ještě jednou děkuji za Vaše hlasy. Vyjadřujte se nadále otevřeně, protože nejen blog, ale i ostatní lidé by rádi věděli Váš názor. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a také naší hru.
Vinnie

P.S. Podle této ankety jsem se už řídil o něco déle. Jak jsem psal: výsledek byl už jasný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama