Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Skutečnost?

2. října 2014 v 18:16 | Vinnie |  Moje názory
Ahoj,
po dlouhém měsíci mé zdůvodněné neaktivity se toho stalo docela dost. A to nejen na mafii, ale i v životech ostatních.


Měsíc utekl jako voda. Na naší mafii se až tak moc věcí nezměnilo. Až na tu menší aktivitu. Ale i té bude snad brzy konec. Server, kterého máme i v reklamě, Skóruj.cz, nás na mé přání přidal do sekce MMO her, takže vlastně máme na tomto serveru reklamu. Skóruj mám velice rád a dalo by se říct, že už se s tímto autorem webu tak trochu znám. Takže po poprosení nás tam přidal. Máme tam náš popis (tedy jOeBaRbArO nám ho napsal na soutěž) a pár obrázků, které jsem sám dělal. No a přidal tam také naše informační stránky. Takže milí hráči, doufám, že aktivita se teď hodně zvýší a vy pomůžete nováčkům.
No, ale nechci probírat jenom světlé stránky. Náš poskytovatel hry, MojeMafie, už bohužel nefunguje tak jako dříve. Na České straně aktivita týmu není žádná a výrobce (Gamovation) v poslední aktualizaci her, neudělal českou podporu (= nepodporovala čárky nad písmeny). Což znamenalo, že jakoukoliv zprávu nebo výkřik na chatu, nebyl zobrazen pokud obsahoval čárky. Vyřešilo se to - bohužel pouze pro hráče. Na admin straně pořád nevivíme takovéhle zprávy a docela to ztěžuje práci adminům. Všichni majitelé her jsou z toho docela nešťastný a řeší se to s Gamovation. Ale z mého pohledu to vypadá, že Česká scéna asi brzy nebude. No, uvidíme, jaký to bude mít konec.

To by bylo ze strany mafie. Ale jaké to bylo z mého pohledu? Tento měsíc byl milým překvapením úplně ze všeho. Potkal jsem nové lidi a dozvěděl se nové věci (tajné). V programování se mi začalo hodně dařit a proto neustále pokračuji, ale vždy, když píšu nějaký kód, musím pořád vzpomínat na Vás, hráče. Bohužel, čas na hry už není a proto se objevím jednou za čas. Takže doufám, že Vám to nevadí a daří se Vám i beze mě.
A teď konečně se podíváme i na můj "vzor". Psal jsem Vám v červenci, že Nejfake končí. On ale nezkončil. Pouze odhalil svůj příběh (životní) a i svojí tvář, ale některé otázky zůstaly nezodpovězené. Jde vidět, že chce pořád zůstat tajemný. Ale teď už se opřel do své myšlenky a to co nejvíce může. Komunikuje více s fanoušky a dělá i nějaké akce. Podlě mě zde bude ještě dlouho a možná se tím i začne živit. Asi chce nám všem ukázat, jak by jsme se mohli chovat. Je správný člověk dnešní doby.

A to by bylo pro dnešní souhrn vše. Doufám, že se Vám článek líbil a napíšete mi nějaký ten komentář. Těším se na ně a to i na ty negativní. Zárověň nezapomeňte ohodnotit tento článek hvězdičkami a sdílejte tuto stránku, ale i naší hru mezi další lidi.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 17. října 2014 v 16:45 | Reagovat

Ahoj, máš u mě zhodnocený blog :)
http://novinky-simix.blog.cz/1410/ohodnocene-blogy-0-15

2 Vinnie Vinnie | Web | 18. října 2014 v 12:13 | Reagovat

[1]: Ahoj, za to ti moc děkuji. Krásné hodnocení. No, snad se i ta aktivita zvedne. :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama