Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Říjen 2014

Bankovní účet

27. října 2014 v 10:47 | Vinnie |  Sousedství
Ahoj,
dnes si představíme jednu z věcí pro chytré mafiány. Jedná se o bankovní účet, který najdete ve sloupečku Sousedství.

Ano, opravdu je to pouze pro chytré mafiány. Mít včas peníze u sebe a poté zase v bance - na to prostě potřebujete praxi. Ale pojďme si to trochu více přiblížit.

Každý den dostáváte z rodiny (o ní si budeme povídat později) nějaké peníze na účet. Pokud nejste v rodině, určitě děláte zločiny. Z nich dostáváte peníze v hotovosti. Každým dnem vyděláváte více a více a bankovní účet budete potřebovat stále častěji.
Pokud si budete chtít něco koupit, darovat peníze do rodiny, musíte vybrat peníze. Pokud chcete šetřit a nechcete, aby Vám někdo ukradl peníze, dejte si je na bankovní účet. A pokud vyděláváte až moc peněz, je nejnebezpečnější je mít v hotovosti a méně bezpečné je mít na bankovním účtě. Kam si je tedy uklidit? Do známého trezoru.
Také pod touto funkcí vidíte Poslední transakce, kde můžete vidět, kdy jste co vybrali. Sledovat to je velmi užitečné. Takhle si můžete zjistit, kam se poděly Vaše peníze. A poté už si můžete rozvrhnout kam dáte další své peníze. Pořád se Vám to zdá neužitečné?

Pro bohaté mafiány mohu ještě doporučit mít pouze peníze na bankovním účtě. A k tomu si koupit 3% navíc peněz na Váš účet denně, který si můžete zakoupit ve směnárně. Ano, tahle funkce je pouze a jenom o penězích, které můžete takto vydělat velmi snadno.

Pokud máte nějaké otázky nebo názor na tuhle funkci, napište je do komentářů. Budu za to rád stejně jako za ohodnocení hvězdičkami. A nezapomeňte sdílet tuhle stránku a naší hru.
Vinnie

Ukončená anketa - Chcete více článků na toto téma?

18. října 2014 v 12:40 | Vinnie |  Ankety
Ahoj,
v červenci jsem vydal článek s názvem Odhalení. Některým lidem se to líbilo a některým ne. Proto jsem k tomuto článku přidal anketu, která běžela hodně dlouho a za její výsledek jsem velmi rád.


Datum screenu: 18.10.2014 12:20
Jednalo se o hlasování k článku, které bylo tak trochu na zamyšlení. Každý člověk na něj měl jiný názor a za to jsem rád. Někteří psali, že jsem jako filozof a zase jiný lidi psali, že realita je úplně jinde. Bohužel, tito lidi mi to psali osobně a tak komentářů k tomuto článku je minimum. Taky jste mi ho ohodnotili hvězdičkami a za to jsem opravdu rád.
Takže díky těmto názorům jsem přidal tuto anketu. Ze začátku jste nedávali moc hlasů, ale o něco později jste se rozjeli a hlasy přibývali. Výsledek byl už jasný od začátku.

Takže zde jsou výsledky - neuvěřitelných 11 hlasů (tedy 68,8%) hlasovalo pro Ano, tento článek se mi velmi líbil!. Další 3 hlasy (18,8%) bylo pro Ne, vůbec se mi tento článek nelíbil a nechci, aby jsi v tom pokračoval!. A poslední 2 hlasy (12,5%) bylo pro Ne, je to sice dobrý, ale nechci.
Sečteno a podtrženo - 11 hlasů (68,8%) bylo pro Ano, takže těmto lidem děkuji za podporu. Zbylých 5 hlasů (31,3% - skvělé počítání u blogu) bylo pro Ne. Těmto lidem děkuji za jejich názor, kdy se vyjádřili podle sebe a ne podle většiny. Ale i tak budu pokračovat v těchto článcích a snad se Vám budou líbit jako toto Odhalení.

Díky této anketě bych chtěl ještě vzkázat, aby jste vyjadřovali své názory u článků a nebáli se ohlasu jiných lidí. Chci psát to, co Vás zajímá a o čem byste se rádi dozvěděli. A taky, prosím, hodnoťte články.

Takže ještě jednou děkuji za Vaše hlasy. Vyjadřujte se nadále otevřeně, protože nejen blog, ale i ostatní lidé by rádi věděli Váš názor. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a také naší hru.
Vinnie

P.S. Podle této ankety jsem se už řídil o něco déle. Jak jsem psal: výsledek byl už jasný.

Skutečnost?

2. října 2014 v 18:16 | Vinnie |  Moje názory
Ahoj,
po dlouhém měsíci mé zdůvodněné neaktivity se toho stalo docela dost. A to nejen na mafii, ale i v životech ostatních.