Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Ukončená anketa - Líbí se Vám vzhled blogu?

5. srpna 2014 v 9:17 | Vinnie |  Ankety
Ahoj,
již dlouho zde běžela anketa o vzhled blogu a proto ji dnes ukončuji. Jak dopadla? Čtěte dále.

Datum screenu: 5.8.2014 9:05
Ano, jednalo se o velmi důležité hlasování a za výsledek jsem velmi rád. Víte, že od začátku července má blog naší hry nový kabátek, který je již hotový. Proto jsem Vás o něm nechal hlasovat.
Ano, je nádherný! a Ne, je hnusný a proto to chce jiný design! mělo stejný počet hlasů (4) a logicky stejný počet procent (30.8%). Jenže o osudu opět rozhodla jiná možnost (Ano, ale mohl by být i lepší.), která dostala 5 hlasů (38.5%). Takže pokud sečteme obě dvě možnosti, které směřovaly k nechání vzhledu blogu, dostane Ano 9 hlasů a 69,3%! V tom případě Ano vyhrává a proto tento design necháváme. Vím, že by mohl být i lepší, ale byl vyroben grafičkou, která zakazuje předělávání designu, takže buď bude tento hezký nebo si budeme muset udělat vlastní. A věřte, že já moc na design nejsem!

Z důvodu konce této ankety bude nahraze jinou. Určitě si ještě pamatujete můj filozofický článek Odhalení, ve kterém jsem spíše odhalil sám sebe než NejFake. Tento článek měl také anketu, jenže moc jste se do ní nezapojili a proto se objeví opět v našem menu. Budu rád, když mi tam zahlasujete, ať vím, o čem mám psát další články na téma Moje názory. Klidně mi k těm článkům napište do komentářů na jaké téma mám příště psát, protože někdy ty témata jsou opravdu trochu divná.

Děkuji za Vaše hlasy ohledně designu. Budu rád za každý komentář a hodnocení jakéhokoliv článku. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mujmaly-tajnysvet mujmaly-tajnysvet | Web | 17. září 2014 v 16:23 | Reagovat

Líbí=)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama