Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Sousedství - úvod

20. srpna 2014 v 7:53 | Vinnie |  Sousedství
Ahoj,
dnes si představíme další kategorii a to již dlouho známé Sousedství. K čemu slouží a co všechno zde můžete najít se dozvíte v tomto článku.

Sousedství již každý zná. Stává se nedílnou součástí každého našeho dne na mafii. Tato kategorie je velmi důležitá, protože je zde např. bankovní účet, letiště, burza atd. Sousedství je náš každodenní pomocník při dělání misí, ale také při vydělávání peněz. V této sekci najdeme i zbytek majetku, takže prezidenta, nemocnici nebo továrnu munice již někdo vlastní. Tyto 3 majetky jsou výborný pro začátek na vydělávání peněz.
Také nemohu zapomenout, že právě zde najdete obchod na koupení síly, který vždy nováčci strašně dlouho hledají. Také trezor nám pomáhá uschovávat peníze před nepřátelskými mafiány, takže pokud zemřete, všechny peníze v trezoru Vám zůstanou.
Pokud si shrneme tuto sekci, tak je pro obchodníky velmi dobrou věcí. Pro ostatní mafiány je to spíše úschovna peněz. Nesmíme ani zapomenout, že nám každý den pomáhá a i ti méně aktivní mafiány v této sekci něco každý den hledají.
<- Trezor
Navyšujte si zde sílu, pomáhejte si zde při dělání misí a obchodujte zde. U této sekce se nebudete nudit, protože je zde mnoho možností a je jenom na Vás kterou z nich použijete.

To by bylo pro tento úvod všechno. Pokud máte nějaké otázky nebo svůj názor, nebojte se mi ho napsat do komentářů. Také ohodnoťte tento článek a sdílejte tuto stránku a naší hru,
Vinnie
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama