Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

fidova touha

20. srpna 2014 v 7:30 | Vinnie |  Moje zážitky
Ahoj,
fida nedávno opět vraždil na hře, takže proč o tom nenapsat? Navíc to nebylo obyčejné zabíjení, ale i trochu něco jiného...


Tato příhoda se stala nedávno a to 19.8.2014 v 1:00 ráno. fida opět zabil jannu a její rodinu, takže včetně mě. Bohužel, takto to je. Ráno byl ještě klid. Přišel jsem, založil jsem novou rodinu a do ní jsem dal peníze, co jsem měl v trezoru. Jenže po ránu jsme se sešli. Já, janna, jOeBaRbArO, ZvondaCZ a fida. Určitě si asi říkáte, proč zmiňuji jOeBaRbArO, když nebyl se mnou v rodině a ani s fidou? Brzo se to dozvíte.
Po dlouhé době zase začala hádka. No a zde padalo hodně věcí. fida shazoval mě a mojí soutěž (prý to byl jeden velký podvod), i když vše dopadlo tak jak by mělo a výhra byla zasloužená. Jenže kdo zná fidu, pochopí, že on prostě neumí prohrávat a vždy musí být první. To jsem napsal fidovi, to co si o něj myslí většina nováčků a to že podvádí. fida se sabozřejmě bránil se svým kumpánem Zvondou. Na to se ale přidal nečekaně jOeBaRbArO a říkal, že souhlasí s fidou a že nemůže podvádět aniž bych to já viděl. No, zaslechl jsem, že se dají záznamy skrývat a ona je to docela pravda, protože mojemafie.cz je hodně nestabylní server. Někdy dokonce zmizí sami od sebe zprávy. Proto jsem mu nemohl dokázat, že soutěž proběhla, tak jak by měla. Proto nás prý zabil...
Nechci tady rozebírat celou hádku, ale zde se zastavím. Proto nás zabil? To je snad vtip, ne? fida se nás prostě bojí a musí být první. A pokud je tak se neskutečně vytahuje na hře. No a poté když prohraje, tak teda dokáže brečet. Tohle jsem si teda nikdy o fidovi nemyslel. Myslel jsem si, že hraje za tu dobrou stranu, ale asi jsem se spletl. Myselel jsem, že ho znám dobře, ale asi ne. Teď se ho však pokusím již zabít. Ať okusí chuť smrti.
Z této hádky však vyplavaly i nějaké věci, které jste se měli dozvědět později. Bohužel, od září již nebudu moc hrát na naší hře. Je mi to velmi líto, ale jinak to nejde. Ještě nevím, jak to dopadne s hrou, ale určitě to někdo převezme. Proč již nemůžu se dozvíte brzy. A věřte mi, že bych nejradši zůstal.
No a aby z této hádky nebyly jenom samé mínusy, jeden plus to mělo. S hráčkou janna si teď píši na jedné známé aplikaci (nebudu uvádět na které) a zjistil jsem, že ona není jenom hráčka. Je to opravdu dobrá kamarádka a to co fida ještě nepoznal, já poznal - kouzlo online her, kde se můžete seznámit s dalšími hráči a pak se třeba i potkat osobně. Takže doufám, že se potkám někdy i s tebou, čtenáři.

To by bylo pro tento zvláštní článek všechno. Ohodnoťte prosím tento článek a nezapomeňte napsat nějaký ten komentář. Budu za to rád. A nezapomeňte sdílet tyto stránky a naší hru.
Vinnie
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 fida fida | 20. srpna 2014 v 9:24 | Reagovat

tak aby bylo jasno-tvoje hra se jmenuje Brutalcrimes a není to kurz o pletenía vaření ani blog na k seznamování,od toho jsou jiné servery.Rodinu janny jsem zabil se zvndou proto ,že ty jako pořadatel miliardové soutěže si totálně selhal a připsal si svojí rodině cca19mld bez toho aby ste správně odpověděli na otázky.podotýkám že mám uloženou pmku s vyhodnocením které bylo chybné.při tak lukrativní soutěži se prostě nesmíš plést a pak tvrdit že to nemáš uloženo a ztratilo se ti!ty jako pořadetel si to prostě pos,.,l.takže peníze které neprávem obrdržela rodina alcapone jí značně posunuli k dalšímu zisku.strašně mě naštvalo to bezpráví a postoj majitele ,pořadatele já muzikant já nic,nemám čas .ted to nejde atd.musel sem se bránit a to tak že,podle manuálu hry sem je společně se zvondou všechny zabil.taková je prostě hra a nebudem si nalhávat -každý chce být mezi nejlepšíma,někomu se to podaří a někomu ne :-D jinak k osočování z podvodů ,tak to je zažitá praxe všech co jsou až za :-D aby bylo vše transparentní byl požádán hráč joebravo o kontrolu záznamů admina,nic tam nebylo.jediný a kdo má možnost pořádné kontroly je Vinnie a ten se zase vymlouvá že to někam zmizelo,klasika.a jen abych vysvětlil své rychle zbohatnutí-recept na prachy-obchoduji na burze a nečekám až jednou za týden se burza rekordně zvedne,na prachy musíte mít čuch,a točím to dokola.když to vyjde jste za týden miliardáři a ostatní klikaři co jen kradou auta std jsou prostě druhý.po restertu bych hrál znova a opět ukážu že  tenhle typ her prostě umím hrát a všem plačkům kteří mě obvinují z podvodu jasně prokážu že nic takového se neděje,všechny možnosti kontroly rád zveřejním a nechám nahlednout vás všechny.takže abych to uzavřel-co je to touha?každý chce být první ,ve hře ,při závodu,v životě-hlavně neblbněte je to jen hra,život je podstatně těžší :-D

2 Vinnie Vinnie | Web | 20. srpna 2014 v 9:46 | Reagovat

[1]: Ano, ale jsou to online hry, kde se můžeš seznamovat i s ostatníma a myslím, že ty jsi spíše ta drtička, co každého kdo trochu zakopne, zabiješ. Soutěž byla dobře pořádaná, dělal jsem ještě náhradní otázku a že ty si na ni neodpověděl, je tvůj problém. Rodina Al Capone dostala peníze právem a jak ty říkáš - pokud je někdo druhý, stěžuje si. Takže příště si ty otázky radši pročti ještě dvakrát a trochu tu odpověď naformátuj, protože ta tvá odpověď byla hrozná a nediv se, když se někdo splete. Ano, neměl jsem čas, protože jsem na něčem pracoval. Nemohu furt být jenom u hry a screenovat každý prd. Zprávy opravdu zmizely. O tom mi psal i jOeBaRbArO a janna, takže asi na tom něco bude, když už jsme 3. A nikdy se nevymlouvám; říkám čistou pravdu. Jinak příští kolo už janna nehraje, bohužel a já taky ne (viz. článek). Takže hodně štěstí s hrou. :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama