Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Drogy

5. srpna 2014 v 9:01 | Vinnie |  Kriminalita
Ahoj,
a dnes budeme opět pokračovat v Kriminalitě. Dnes se podíváme na jednu z mnoha funkcí, které nabízí a to na Drogy.

Ano, i Drogy jsou logicky rozděleny do několik skupin a o každé si zase něco málo povíme. A začneme tím nejdůležitějším.

Drogy
Drogy jsou hodně rozšířené v Mafii. Zde, na hlavní stránce, najdete pouze Přehled drog a pokud je ještě nevyrábíte, uvidíte tlačítko Vyrobit drogy (bohužel na obrázku to nejde vidět). Na této stránce ještě uvidíte pár tipů k výrobě drog. Čím vyšší máte úroveň, tím větší je kapacita výroby drog. Vše důležité najdete v tabulce Přehled drog.

Prodat
Zde uvidíte podobnou tabulku jako v tabulce Přehled drog na hlavní stránce této funkce. Zde však neuvidíte Výrobu a také místo ceny Vylepšení, uvidíte Obchodní cenu drog v dané zemi, ve které jste. V každé zemi mají drogy jinou cenu, ale o tom až později. No a místo Maxima výroby zde uvidíte vstupní pole, kam napíšete kolik chcete dané drogy prodat. No a poté stačí jenom zmáčknout tlačítko Prodat drogy a můžete sledovat, jak se Vaše konto zvětšilo. Je to velmi jednoduché.

Ceny
Už jsme trochu nakousli, jak to funguje s cenami v různých zemí (cituji: Každá země je jedinečná, pokud jde o nabídku a poptávku drog. To je proč jsou ceny rozdílné. Obchodní ceny jsou obnovovány každých 5 minut!) a proto to teď dokončíme. Na této stránce uvidíte nádherné grafické zpracování dvou tabulek. V první tabulce (Obchodní ceny drog) naleznete všechny země, které se objevují ve hře a také jejich ceny drog. Vaše země je v této tabulce silně vyznačena a proto to lehce najdete. Můžete si srovnat ceny zemí a pokud chcete někde výhodněji prodat, zjištěte si to tady a můžete letět do dané země. Ve druhé tabulce (Obchodní cena v -Vaše země-) najdete Váš počet daných drog, jejich cenu, jakou mají všechny dané drogy hodnotu a také nádherný graf. Zde můžete vidět, jak se ceny pohybovaly a podle toho odhadnout, jestli má smysl čekat na vyšší cenu drog a nebo je rovnou prodat. Záleží jenom na Vašem obchodním duchovi.

Vylepšit obchod
Toto je poslední možnost ve funkci Drogách. Zde nemusím skoro nic vysvětlovat. Zde si vylepšujete výrobu drog za den v tabulce pod názvem Vylepšení drog. Akorát místo Skladu zde objevíte opět vstupní pole, kam napíšete o kolik chcete vylepšit Vaší výrobu. Ceny nejsou moc vysoké (nesnižují se ani nezvětšují). Takže si vyberte peníze a hurá utrácejte.

Dodatek
Možná si ještě vzpomínáte na funkci Loupež, kde kradete drogy. A ano, i ona souvisí s touto funkcí. Pro ty, kteří nevědí, o co se jedná, si doporučuji přečíst tento článek. Takže pokud víte, o co se jedná nebo jste si ho už přečetli - všechny drogy, které tam uloupíte, se převedou do Vašeho skladu. Nijak neomezují výrobu nebo cenu drog nebo dokonce vylepšení. Prostě ve skladu budete mít více daných drog a ty poté můžete vesele prodávat.

Nezapomeňte ohodnotit tento článek a také napsat komentář. Nebude mi vadit kritika, ale hlavně mi tam nenadávejte sprostě - to mi nepomůže a akorát se ztrapníte. V nejhorším případě Vás zablokujeme. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama