Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Srpen 2014

Trezor

26. srpna 2014 v 9:00 | jOeBaRbArO |  Sousedství
Ahoj,
Trezor můžete získat dosažením hodnosti zloděj, nebo si ho můžete koupit ve směnárně za 75 .
Penízky zůstanou nedotčeny, ikdyž "od Vás někdo krade peníze (ve zločinech)",nebo na Vás zaútočí, nebo Vás dokonce zabije. S pěnezi, co máte v trezoru, nemůže jakkoli manipulovat. Musíte je nejdříve z trezoru vybrat.
Trezor najdete ve sloupci sousedství.
Děkuji, jOeBaRbArO

Sousedství - úvod

20. srpna 2014 v 7:53 | Vinnie |  Sousedství
Ahoj,
dnes si představíme další kategorii a to již dlouho známé Sousedství. K čemu slouží a co všechno zde můžete najít se dozvíte v tomto článku.

Sousedství již každý zná. Stává se nedílnou součástí každého našeho dne na mafii. Tato kategorie je velmi důležitá, protože je zde např. bankovní účet, letiště, burza atd. Sousedství je náš každodenní pomocník při dělání misí, ale také při vydělávání peněz. V této sekci najdeme i zbytek majetku, takže prezidenta, nemocnici nebo továrnu munice již někdo vlastní. Tyto 3 majetky jsou výborný pro začátek na vydělávání peněz.
Také nemohu zapomenout, že právě zde najdete obchod na koupení síly, který vždy nováčci strašně dlouho hledají. Také trezor nám pomáhá uschovávat peníze před nepřátelskými mafiány, takže pokud zemřete, všechny peníze v trezoru Vám zůstanou.
Pokud si shrneme tuto sekci, tak je pro obchodníky velmi dobrou věcí. Pro ostatní mafiány je to spíše úschovna peněz. Nesmíme ani zapomenout, že nám každý den pomáhá a i ti méně aktivní mafiány v této sekci něco každý den hledají.
<- Trezor
Navyšujte si zde sílu, pomáhejte si zde při dělání misí a obchodujte zde. U této sekce se nebudete nudit, protože je zde mnoho možností a je jenom na Vás kterou z nich použijete.

To by bylo pro tento úvod všechno. Pokud máte nějaké otázky nebo svůj názor, nebojte se mi ho napsat do komentářů. Také ohodnoťte tento článek a sdílejte tuto stránku a naší hru,
Vinnie

fidova touha

20. srpna 2014 v 7:30 | Vinnie |  Moje zážitky
Ahoj,
fida nedávno opět vraždil na hře, takže proč o tom nenapsat? Navíc to nebylo obyčejné zabíjení, ale i trochu něco jiného...

Ukončená anketa - Líbí se Vám vzhled blogu?

5. srpna 2014 v 9:17 | Vinnie |  Ankety
Ahoj,
již dlouho zde běžela anketa o vzhled blogu a proto ji dnes ukončuji. Jak dopadla? Čtěte dále.

Datum screenu: 5.8.2014 9:05
Ano, jednalo se o velmi důležité hlasování a za výsledek jsem velmi rád. Víte, že od začátku července má blog naší hry nový kabátek, který je již hotový. Proto jsem Vás o něm nechal hlasovat.
Ano, je nádherný! a Ne, je hnusný a proto to chce jiný design! mělo stejný počet hlasů (4) a logicky stejný počet procent (30.8%). Jenže o osudu opět rozhodla jiná možnost (Ano, ale mohl by být i lepší.), která dostala 5 hlasů (38.5%). Takže pokud sečteme obě dvě možnosti, které směřovaly k nechání vzhledu blogu, dostane Ano 9 hlasů a 69,3%! V tom případě Ano vyhrává a proto tento design necháváme. Vím, že by mohl být i lepší, ale byl vyroben grafičkou, která zakazuje předělávání designu, takže buď bude tento hezký nebo si budeme muset udělat vlastní. A věřte, že já moc na design nejsem!

Z důvodu konce této ankety bude nahraze jinou. Určitě si ještě pamatujete můj filozofický článek Odhalení, ve kterém jsem spíše odhalil sám sebe než NejFake. Tento článek měl také anketu, jenže moc jste se do ní nezapojili a proto se objeví opět v našem menu. Budu rád, když mi tam zahlasujete, ať vím, o čem mám psát další články na téma Moje názory. Klidně mi k těm článkům napište do komentářů na jaké téma mám příště psát, protože někdy ty témata jsou opravdu trochu divná.

Děkuji za Vaše hlasy ohledně designu. Budu rád za každý komentář a hodnocení jakéhokoliv článku. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie

Drogy

5. srpna 2014 v 9:01 | Vinnie |  Kriminalita
Ahoj,
a dnes budeme opět pokračovat v Kriminalitě. Dnes se podíváme na jednu z mnoha funkcí, které nabízí a to na Drogy.

Ano, i Drogy jsou logicky rozděleny do několik skupin a o každé si zase něco málo povíme. A začneme tím nejdůležitějším.

Drogy
Drogy jsou hodně rozšířené v Mafii. Zde, na hlavní stránce, najdete pouze Přehled drog a pokud je ještě nevyrábíte, uvidíte tlačítko Vyrobit drogy (bohužel na obrázku to nejde vidět). Na této stránce ještě uvidíte pár tipů k výrobě drog. Čím vyšší máte úroveň, tím větší je kapacita výroby drog. Vše důležité najdete v tabulce Přehled drog.

Prodat
Zde uvidíte podobnou tabulku jako v tabulce Přehled drog na hlavní stránce této funkce. Zde však neuvidíte Výrobu a také místo ceny Vylepšení, uvidíte Obchodní cenu drog v dané zemi, ve které jste. V každé zemi mají drogy jinou cenu, ale o tom až později. No a místo Maxima výroby zde uvidíte vstupní pole, kam napíšete kolik chcete dané drogy prodat. No a poté stačí jenom zmáčknout tlačítko Prodat drogy a můžete sledovat, jak se Vaše konto zvětšilo. Je to velmi jednoduché.

Ceny
Už jsme trochu nakousli, jak to funguje s cenami v různých zemí (cituji: Každá země je jedinečná, pokud jde o nabídku a poptávku drog. To je proč jsou ceny rozdílné. Obchodní ceny jsou obnovovány každých 5 minut!) a proto to teď dokončíme. Na této stránce uvidíte nádherné grafické zpracování dvou tabulek. V první tabulce (Obchodní ceny drog) naleznete všechny země, které se objevují ve hře a také jejich ceny drog. Vaše země je v této tabulce silně vyznačena a proto to lehce najdete. Můžete si srovnat ceny zemí a pokud chcete někde výhodněji prodat, zjištěte si to tady a můžete letět do dané země. Ve druhé tabulce (Obchodní cena v -Vaše země-) najdete Váš počet daných drog, jejich cenu, jakou mají všechny dané drogy hodnotu a také nádherný graf. Zde můžete vidět, jak se ceny pohybovaly a podle toho odhadnout, jestli má smysl čekat na vyšší cenu drog a nebo je rovnou prodat. Záleží jenom na Vašem obchodním duchovi.

Vylepšit obchod
Toto je poslední možnost ve funkci Drogách. Zde nemusím skoro nic vysvětlovat. Zde si vylepšujete výrobu drog za den v tabulce pod názvem Vylepšení drog. Akorát místo Skladu zde objevíte opět vstupní pole, kam napíšete o kolik chcete vylepšit Vaší výrobu. Ceny nejsou moc vysoké (nesnižují se ani nezvětšují). Takže si vyberte peníze a hurá utrácejte.

Dodatek
Možná si ještě vzpomínáte na funkci Loupež, kde kradete drogy. A ano, i ona souvisí s touto funkcí. Pro ty, kteří nevědí, o co se jedná, si doporučuji přečíst tento článek. Takže pokud víte, o co se jedná nebo jste si ho už přečetli - všechny drogy, které tam uloupíte, se převedou do Vašeho skladu. Nijak neomezují výrobu nebo cenu drog nebo dokonce vylepšení. Prostě ve skladu budete mít více daných drog a ty poté můžete vesele prodávat.

Nezapomeňte ohodnotit tento článek a také napsat komentář. Nebude mi vadit kritika, ale hlavně mi tam nenadávejte sprostě - to mi nepomůže a akorát se ztrapníte. V nejhorším případě Vás zablokujeme. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie