Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Zlo a dobro

30. července 2014 v 7:50 | Vinnie |  Moje názory
Ahoj,
po delší odmlce jsem opět tady a dnes Vám přináším další z mých názorů a bude to na téma Zlo a dobro.Jistě jste si všimli, že minulý článek byl nějak až moc na zamyšlení. Někdo říkal, že jsem byl jak filozof a někdo zase říkal, že myšlenka dobrá, ale realita je úplně jinde. Takže Vám děkuji za názory. A u posledního článku z této kategorie je Anketa a zatím je to nerozhodně. Proto Vás prosím, hlasujte, ať vím, o čem mám dále psát.

Někdo z Vás si pod tímto pojmem představí Nebe a Peklo. A v mafii to tak možná je. Někdy před smrtí někoho určitého řeknete: "Uvidíme se v pekle!". Jenže tento pojem může znamenat taky něco úplně jiného. Obyčejný člověk, co se nezabívá mafií, si představuje nebe jako policii a peklo jako mafii.
Ale i nebe a peklo existuje v normálním životě a netýká se vůbec mafie nebo náboženství. Pro další skupinu lidí je nebe nádherná příroda a vesnice, kde skoro žádná auta a ani nic podobného nejezdí. A peklo je pro ně město, kde se životní prostředí ničí, jezdí samá auta a náklaďáky, jsou samé továrny a kdo ví co ještě.
A ano, v téhle poslední skupince jsem já. Přihlížejíc jak se ničí životní prostředí jenom pro peníze. Jak náš svět jde do pekla. Ale bohužel nikdo s tím nic nemůže dělat. Pokud jde o peníze, každý se snaží si co nejvíce nahrabat.

A co pro Vás znamená peklo a nebe? Napište mi to do komentářů a ohodnoťte tento článek. Budu za to rád a děkuji, že čtete mé články. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jukeboxy jukeboxy | E-mail | Web | 30. července 2014 v 9:50 | Reagovat

Ten začátek mi přišel filozofický i tentokrát, ale pointa vše vysvětlila :) Mám dojem, že peklo si nejčastěji lidi způsobujou navzájem, ale to nebe taky...Ale jsou i horší věci než peklo, taK například, když jsem se ptala kamaráda, jaká byla zkouška z ekonometrie... jeho odpověd byla že peklo je oproti tomu místo, kam by jel na dovolenou :-)

2 Vinnie Vinnie | Web | 1. srpna 2014 v 19:18 | Reagovat

[1]: Bohužel, mě baví psát takovéhle články. Lidi se aspoň poté zamyslí a nad něčím přemýšlí. Nebo si to přečtou a změní názor na věc. :-)
To je pravda. Peklo se bere skoro jako všechno co je špatné. Například někteří považují peklo jako když jsi psychicky nemocná/nemocný. A nebe je vše dobré. Nebe je pro mě volný čas a odpočinek. :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama