Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Vražda

14. července 2014 v 10:00 | Vinnie |  Kriminalita
Ahoj,
minule jsme mluvili o známé Střelbě, která se Vám (jak jsem psal) bude hodit zde ve Vraždě.

Ano, zde máme 4 rozdělení, která se budou vždy hodit: Vražda, Detektiv, Seznam vražd a Záznam vražd. Na každou se podíváme pěkně důkladně.

Vražda
Tato věc funguje úplně stejně jako tlačítko Útok na profilu každého z Vás. Akorát zde napíšete jméno, toho koho chcete napadnout a zmáčknete tlačítko Útok. Poté se Vám zobrazí menší statistiky o dané osobě, kolik můžete ještě udělat útoků za den (na danou postavu a také celkově) a už vyberete počet kulek, kolik jich chcete použít. Je to velmi jednoduché.

Detektiv
Toto je velmi užitečná funkce při zabíjení. Už jste si mohli určitě všimnout, jak má každý u profilu napsáno Země: Tajné. Vlastně, kde se nachází? K tomu nám slouží Detektiv. Ano, za $ 5.000.000 můžete zjistit do 15 minut, kde se daná osoba skrývá. Jenže někdy to trvá dokonce těch 15 minut a někdy tu danou osobu Detektiv nenajde. Záleží na umístění dané osoby a samozřejmě i na Vaší.

Seznam vražd
Další dobrá věc na vydělávání kreditů. Potřebujete někoho odstranit? To může být zařízeno! Stačí zadat jméno, toho koho chcete odstranit, nabídněte za něj kredity (kolik chcete) a už jenom čekejte, jestli se někdo chytne. A pokud vy zabijete osobu na Seznamu vražd, dostanete všechny peníze oběti a také kredity, které někdo nabídl za její hlavu. Zkuste nabídnout co nejvíce kreditů na nejlepšího hráče a napište o tom všem. Schválně, kdo se chytne.

Záznam vražd
Zde není asi ani co vysvětlovat. Zde uvidíte všechny vraždy, které se staly. Takže jakmile někoho zabijete, dozví se o tom všichni ze Zázamu vražd. Je to dobré poé na sledování nějaké osoby, když se chcete pomstít. Ale také se tam zobrazují sebevraždy (např. z Loupeží). To budete tedy vypadat za blbce a ne za nějakého mafiána pokud budete mít u svého záznamu vraha Neznámo.

Doufám, že jste všechno pochopili a také doufám v to, že jsem zde napsal vše. Pokud ne, stačí něco doplnit do komentářů a/nebo se mě také v nich na něco zeptat. Budu za ně rád stejně jako za hodnocení článků. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama