Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Vaše první otázky

4. července 2014 v 9:03 | Vinnie |  Jak hrát + návody
Ahoj,
mám tu od Vás otázky, které jste mi položili na hře a já jsem za ně velmi rád. Takže na ně i odpovím.

Na začátek musím říct, že tyto otázky nebyly od nováčků, ale pokládali mi je již starší hráči. Moc jim děkuji, protože doufám, že tyto odpovědi Vám, nováčkům, pomůžou. Teda přesněji řečeno je vymyslel nejlepší hráč fida. Děkuji.

Kdo mě veme do rodiny?
Ano, určitě takovou otázku položil snad každý začínající mafián. Každý by se rád dostal do té nejlepší rodiny a vydělával miliony za hodinu. Ale i na takovouhle jednoduchou otázku existuje mnoho odpovědí a jenom málo z nich se líbí Vám.
Každá rodina si dělá svoje podmínky a to v aktivitě, denních darech a podobně. A tohle splnit je velmi těžké. Odpověd většinou zní takto: "Až budu vědět, že jsi velmi aktivní a budeš mít hodně peněz do rodiny." Jenže pro začínajícího mafiána je to velmi těžké a mnohdy ho to odradí. Pokud tedy nebude moci přijít k požadované rodině, tak většinou tito mafiáni udělají jednu z dalších možností:
  • Zkusí to u další rodiny.
  • Přestane hrát.
  • Udělá si hodnost Lokaj a založí si svojí rodinu s vlastními pravidly.
Každý don rodiny si tímto prošel a nikdo ho nevzal. Proto se stal donem svojí rodiny a snaží se mít tu nejlepší rodinu. A pokud máte tu nejlepší rodinu, musíte být i ten nejlepší hráč.
Pro nováčky je tu ještě možnost Inzerátů, které se, doufám, budou hodit. A ty fungují pro schánění rodiny, ale i pro schánění členů do rodiny. Takže se je nebojte použít, protože nováčci takto najdou svojí "vysněnou" rodinu a budou to mít ulehčené. A věřte mi, že každý nováček bude rád za každou rodinu, která má aspoň nějaký příjem. Takže ptejte se a hledejte.
Kdy bude restart hry?
Obávaná otázka každého dobrého mafiána. Žádný Kmotr není rád za restart hry, ale ti horší ho vítají s otevřenou náručí, protože poté mají šanci i oni. A proto většinou ti nejlepší mafiáni po restartu nehrají a je to škoda hráčů. Na druhou stranu začne hrát více nováčků a proto se to nějak vyrovná.
Ale to odbíhám od tématu. Restart hry je většinou, když:
  • Nejlepší hráč už prostě nejde dohonit (je daleko před Vámi a má neuvěřitelně mnoho peněz).
  • Nejlepší rodina zabije všechny ostatní rodiny.
  • Na Vaše požádání (75% hlasů, když ani jedno z výše uvedených pravidel to nesplňuje).
  • Pokud ani jedna z výše uvedených podmínek není, provádí se většinou jednou za rok a to v dané datum.
Takže, jak vidíte, opravdu je k restartu vždy blízko a obávat se ho musí každý. Něco vybudujete a najednou začínáte od znova. Ale pro některé je to zase dobrodružství začít od úplné nuly a vybudovat tu nejlepší rodinu a stát se tím nejlepším z nejlepších. A hlavně nezapomeňte: O tom, co se stane ve hře, rozhodujete VY.

To by bylo k těmto otázkám všechno. Pokud máte další otázky, nebojte se zeptat v komentářích pod tímto článkem nebo rovnou na naší hře. A pokud Vám tady něco chybí, napište to taky.
Budu rád za každý komentář a hodnocení. A nezapomeňte sdílet naší stránku.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama