Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Ukrást auta

21. července 2014 v 9:04 | Vinnie |  Kriminalita
Ahoj,
po menší pauzičce se opět podíváme na další věc z Kriminality a tou je Ukrást auta.

Zde si povíme něco jenom o Ukrást auta a Závod, protože Garáž (a samozřejmě další funkce) je samostatná funkce Sousedství.

Ukrást auta
Moje nejoblíbenější věc. Na této funkci můžete získat snad nejvíce procent z celé Kriminality (nepočítaje Mise a Práce). Funguje stejně jako Zločiny a Loupeže. Vyberete si, kde chcete loupit a podle toho také dostanete auto. Poté klikněte na tlačítko Ukrást auta (přijdete o jednu energii) a sledujte, co dostanete. Přesný seznam aut Vám nedám. Ale např. u Ukrást auto na předměstí můžete získat Renault nebo také Peugeot.
Také zde u prvního místa je maximální šance 80% a bohužel, zde se to snižuje po 10% (např. 80%, 70%,...). A pokud jste již si to počítali, určitě jste zjistili, že u posledního vybraného místa na ukradnutí auta (Ukrást auta z garáže jiného hráče) je maximální šance na úspěch 40%. Takže i pokud to budete mít na maximum, povedou se Vám tak 2 pokusy z 5. A to je teda sakra málo. Zde vidíte, že mít všechno na maximum, neznamená, že se Vám vždy může vše povést a Vy ve všem uspějete. Jde opravdu o štěstí a také o to, jak se snažíte.

Závod
Musím Vás zklamat. Tato funkce je zatím bez animace, proto zde není zatím žádné omezení. Stačí si vybrat nějaké auto, které máte v garáži a má méně jak 60% poškození a již můžete jet. Takto můžete jezdit pořád dokola a dokola. Vždy, pokud jedete závod, se můžou stát čtyři věci:
  1. Vyhrajete závod bez poškození.
  2. Vyhrajete závod s požkozením.
  3. Prohrajete závod s poškozením.
  4. Policie zabaví Vaše auto a Vy půjdete do vězení.
Ano, tato funkce je zatím tedy takhle lehká, ale slibuji, že až zde bude animace, napíši o tom samostatný článek.

To by bylo všechno. Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho ohodnotit. Také zde zanechte nějaký komentář o tom, jak se Vám články líbí a co bych měl přidat/odebrat a/nebo se na něco zeptejte. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama