Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Střelba

10. července 2014 v 15:43 | Vinnie |  Kriminalita
Ahoj,
dnes se podíváme na zoubek další funkci z rubriky Kriminalita a to na Střelbu.

K čemu je střelba dobrá? Na to, abyste ubrali v útocích, co nejvíce života. Každá úroveň je tedy pro Vás důležitá a proto nezapomínejte dělat střelbu. Čím vyšší úroveň, tím těžší je udělat nějaká procenta. Přesto stačí úroveň 30 na to, abyste někoho zabili sami bez pomoci Dvojitého útoku (750 kreditů) ze Směnárny.
Trénovat střelbu můžete vždy za 5 minut a to 30 sekund. Snažte se trefit všechny cíle, abyste dostali co nejvíce bodů a z těch procenta do další úrovně. Ale někdy se tam objeví taky nějaký ten kredit jako bonus, takže i kredity nezapomeňte sestřelovat.
Na každý trénink je samozřejmost mít kulky, protože bez těch to samozřejmě nejde. Stejně tak útoky nejdou bez kulek. No, ale abyste pořád jenom nečetli nějaká má písmenka, můžete se kouknout i na video z mé střelby.
Všechny funkce ke střelbě jsou také popsány nad vizuální animací a/nebo další informace najdete v tomto článku.

Pokud byste chtěli něco doplnit nebo se mě na něco zeptat, nestyďte se napsat do komentářů. Budu za ně rád stejně jako za hodnocení článků. A nezapomeňte sdílet tyto stránky a naší hru.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fida Fida | 16. července 2014 v 16:54 | Reagovat

Je to dost podceňovaná věc ale věřte mi že vim o čem mluvím ,je to jako rozdíl mezi flusbrokem a tankem :-D čím víc tim lip a sami uvidíte ten rozdíl až to do někoho nasypete!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama