Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Skupinová loupež

2. července 2014 v 19:05 | Vinnie |  Kriminalita
Ahoj,
Skupinová loupež je jedna z nejlepších věcí na vydělávání (ze začátku) a proto si o ní něco povíme.

Další věc, kde potřebujete nějaké pomocníky. Jenže zde nepotřebujete žádnou energii a ani nemusíte nic mačkat, Stačí, když se připojí na Skupinovou loupež určitý počet hráčů v zemi Francie a poté čekáte jestli se loupež povede nebo ne.
Nepovedená skupinová loupež
V této loupeži hrajou dvě věci hlavní roli - síla a umístění v žebříčku. Takže pokud máte sílu 0 a umístění Nováček, neočekávejte hodně vělké peníze (spíše $ 10.000) a máte velkou šanci, že se Skupinová loupež nepovede.
Takže tedy doporučuji na tuto funkci mít velkou sílu a mít velké umístění, protože poté spíše proděláte než vyděláte. Samozřejmě je nejlepší, dělat Skupinovou loupež s aktivními hráči než to dělat s těmi, co buď při tom vaří nebo uklízí. Potom můžete čekat i čtvrt hodiny na 1 Skupinovou loupež.
Pokud budete tedy nejlepší hráč (největší síla ze všech) a budete Kmotr a ostatní ne, očekávejte až $ 10.000.000 za jeden pokus. A věřte mi, že to jsou lehce vydělané peníze. Zdá se Vám 5 skupinových loupežích málo? Tak si kupte ve Směnárně o 5 pokusů navíc a můžete to dělat znovu a znovu a znovu.
Takže nikdy nezapomínejte na tuto funkci a vydělávejte velké peníze skoro za nic. Cíl Národní banka a 3 účastníci. Jak to dopadne? To je na Vás...

Toto by bylo k tomuto článku všechno. Příště si v rubrice Kriminalita povíme něco o Vraždě. Budu rád za všechny komentáře a hodnocení. A nezapomeňte sdílet tento blog.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama