Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Přelstit trezor

9. července 2014 v 8:58 | Vinnie |  Casino
Ahoj,
dnes se na požádání hráčky Jackie, podíváme na další funkci z Casina. Pro někoho známá věc, ale pro někoho ne - Přelstit trezor.

Ano, dnes se budeme bavit o první funkci z Casina, ze které můžete získat kredity. Dále také nějaké penízky a sílu. Podmínkou je risknout 75 kreditů.
Jde o to, že zde máte 4 kódy. Pouze jeden z nich je správný. Ale který? Záleží pouze na štěstí. Ale někdy ne. Mnohokrát se mi stalo, že jsem vyhrál s tím kódem, kde byla sedmička. A ani dodnes nevím, jestli to bylo štěstí nebo ne. I když číslo sedm je mé šťastné.
U Přelstit trezor Vás docela zklamu. Ne, tuto možnost nemůžete vlastnit jako např. Blackjack. A také další jedinečností je to, že zde máte neomezený počet her na hodinu. Takže pokud máte přes 100.000 kreditů, tak můžete hrát od rána do večera. Doslova.
Takže stačí mít 75 kreditů, vybrat si kód a zkusit své štěstí. Přeci skoro celá mafie je o štěstí. "Každý je svým štěstím strůjcem." Buď prohrajete kredity a můžete to zkusit znova nebo naopak vyhrajete dvojnásobek vsazených kreditů, nějaké peníze a trochu síly.

Pokud byste chtěli něco doplnit nebo se mě na něco zeptat, pište do komentářů. Budu za ně rád, stejně jako za hodnocení článků. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a/nebo naší hru!
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fida Fida | 18. července 2014 v 6:57 | Reagovat

Podle mě dost nevyrovnaná věc k poměru investice a možná výhra,pokud to není mise tak to nehraju,

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama