Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Odhalení

14. července 2014 v 23:00 | Vinnie |  Moje názory
Ahoj,
dnes je 14.7.2014. Pro někoho obyčejný den, ale pro mě ne. Netýká se to ani moc mafie, ale musím o tom prostě napsat. Dnes je pro mě hodně smutný den.


Opět píšu o svém názoru. Ti co mají blog si mohli všimnout, že mé názory se týkají témat týdne blog.cz. Dnes je to na téma Ošklivé kačátko.
Ano, ne každý může být hezký a ne každý musí být stejný. Někdy se někomu posmíváte, že má někdo jiný brýle nebo rovnátka. A jaké by to bylo Vám? Taky nejsem nejhezčí a vím, co to obnáší. Všichni jsme jiní a proto by jsme se neměli odsuzovat podle vzhledu. Nikdy na vzhledu nezáleželo. A to také prorokoval jeden YouTuber - NejFake. A jak vlastně s tímto vůbec souvisí? Jeho motto mě doslova dostalo (a Vás by mělo taky): Jméno a tvář nejsou důležité, důležitá je myšlenka a názor.
Všechna videa, která se netýkala zábavy, byla zaměřena na tohle. Ano, on se změnil. Poznamenala ho jedna zkušenost a nebál se změnit. A o tom také točil videa. Snažil se změnit svět. Točil příběhy, které mám na profilu. Nechal zamýšlet své diváky nad různými zkušenostmi a příběhy. Snažil se, aby jsme se i my změnili jako on. Přeci aby jsme změnili svět, stačí změnit sám/sama sebe.
Opravdu měl hezká videa a ještě má. Doporučuji těm, co si nevěří nebo se chtějí změnit (a také ošklivým kačátkům), aby se na jeho videa podívala. A nebo aspoň na příběhy. A bohužel. Dnes se odhalil. Dozvěděli jsme se snad vše o něm samotném. Skončil a naživo tam bylo pouze 400 lidí. NejFake zemřel... ale zemře také jeho myšlenka?
Takže nebojte se změnit. Změňte se k lepšímu a pojďme změnit spolu celý svět. Lid dokáže více než nějaká vláda. A nemusíme být ani hezcí, aby jsme něco dokázali. A proto šiřme jeho myšlenku dál a nebojme se vůbec ničeho. Přesto zůstal do 14.7.2014 v 12:00 anonymní. A přeci jenom - nejsem ten NejFake já?

Doufám, že se Vám tento článek líbil. Budu rád za každé hodnocení stejně jako za komentáře. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jOeBaRbArO jOeBaRbArO | Web | 15. července 2014 v 12:19 | Reagovat

Mám úplně stejný názor. :-)
NejFake mě změnil k dobrému (ikdyž ho sleduji pravidelně až teď ).
Skoro z každého příběhu, který vložil na YT, jsem se rozbrečel jak malé děcko. Obrovská škoda, že už na YT končí.
Myslím si, že z jeho videí se poučilo mnoho lidí a že tak částečně zlepšil svět.

2 Vinnie Vinnie | Web | 15. července 2014 v 19:53 | Reagovat

[1]:Nejde o to, jak dlouho ho sleduješ. Jde o to, jak ho pochopíš. Někdo ho sleduje 2 roky a vůbec ho nechápe. Někdo ho sleduje 3 měsíce, pochopil ho a dokonce ho i odhalil. :-)
To jo, příběhy byly nádherné a ze života. Všechny jsem je viděl a pochopil. A mám k nim svůj názor.
A ano, i to jsem psal. A jeho myšlenka žije dál, jak jsem koukal. Řekl kdy a kde se odhalil. Ale naživo si nechal šátek a brýle. Doufejme, že bude pokračovat. :-)

3 Fida Fida | 16. července 2014 v 7:51 | Reagovat

Myšlenka dobrá ale realita je někde úplně jinde

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama