Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Kreditní loterie

6. července 2014 v 10:03 | Vinnie |  Kredit
Ahoj,
dnes se podíváme (snad) na poslední věc z rubriky Kredit a to na Kreditní loterii. Doufám, že se Vám tento článek bude líbit.

Ano, už jsme se seznámili s kredity, poučili se, jak nakupovat kredity, no a také jsme si představili v krátkém článku Směnárnu. Dnes se podíváme na poslední věc z tohoto sloupečku. Pokud jste nečetli ani jeden z uvedených článků, rychle to napravte. Také trochu více pochopíte tuto funkci.

Loterii dokáže pochopit asi každý. Jde o štěstí. Akorát zde se hraje o kredity a ne o peníze. Takže pokud potřebujete nutně kredity, musíte číhat, kdo hraje tuto loterii a hrát ve správnou chvíli. Pokud se Vám to podaří, máte zajištěno hodně kreditů. To mi věřte.
Už jste si určitě všimli výher na obrázku. Je tam mnoho cen útěchy. Jak to? Někdy, když hrajete a nejste 10. hráč, který vyhrává, dostanete cenu útěchy. A když ji nedostanete, uvidíte své pořadí a také nic nedostanete. Proděláte kredity.
Tyto kredity můžete jako vždy prodat na aukci a vydělat s tím mnoho peněz. Můžete si je také směnit ve Směnárně. Možností je opravdu mnoho a je jen na Vás, jak tyto kredity použijete.
A kde získat kredity na hru? Pomalu stejně jako se jich zbavit. Koupit na aukci, najít je v záhadných balíčcích, také když budete obchodovat s lidmi, někdy i v denních úkolech atd. A je tu ještě jedna funkce, o které jsem se vůbec nezmínil.
Když budete nějaký den aktivní (hodně aktivní - budete furt krást a podobně), dostanete o půlnoci 25 kreditů zdarma! To jsou kredity skoro za nic, nemyslíte?

A tohle je (asi) všechno k rubrice Kredit. Pokud jsem na něco zapomněl (v celém článku), nebojte se to napsat do komentářů. Budu rád za každé hodnocení, ale i komentář. A nezapomeňte sdílet tuto stránku a naší hru.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama