Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Zvonečkův syndrom

2. června 2014 v 17:26 | Vinnie |  Strategie
Ahoj,
podíváme se na další strategii, kterou hodně používá hráč ZvondaCZ a každému by se mohla hodit.

Začneme pěkně od začátku. Přijdete o všechny peníze a také o svojí rodinu. Ale jak dál? Jednoduše: stačí někoho obelhat. Podíváme se na tuto strategii pěkně krůček po krůčku:
1. Seznamte se s někým.
2. Až budete mít jistotu, že Vám ten druhý věří, tak ho požádejte o místo v rodině. Pokud se tento krok nepovede, tak použijte jiné návody a strategie.
3. Až budete s tím dotyčným v rodině, tak požádejte o nějaké dva hráče, aby zabili Vašeho dona (samozřejmě přes zprávu). Hlavně se nesmíte přiznat a nechte to plavat - udělal to někdo jiný.
4. Zůstáváte sami v rodině. Už toho dotyčnýho neberte do rodiny a už vůbec ho nedávejte donem.
A máte hotovo. Sice někoho zradíte a budete mu lhát, ale tohle je mafie a ne nějaká kamarádská hra. Věřte, že tato strategie není tak namáhavá jako ty ostatní a teoreticky se nedá ani prokouknout. Každý může někoho zradit a nemusíto být ani ten, co přišel úplně o vše.

Ohodnotně prosím funkčnost této strategie a pokud máte nějakou vlastní, kterou by jste doporučuli, tak mi ji napište přes Zprávu autorovi, kterou najdete v menu.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama