Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Zločiny

8. června 2014 v 20:46 | Vinnie |  Kriminalita
Ahoj,
minule jsem Vás uvítal do Kriminality a dnes se podíváme na její první a nejdůležitější věc - Zločiny.

Toto je jedna z nejdůležitějších věcí na hře a to krást. Máte na výběr z 9 zločinů. Většinou se začíná tím prvním (Ukrást lízátko dítěti), ale také se může začít tím posledním (Ukrást peníze od jiného zločince v Česká republika).
Stačí jenom, abyste si vybrali nějaký zločin a kliknuli na Vykonat tento zločin. Bude Vás to stát bohužel jednu energii, ale ta se dá dokoupit, takže to je v pohodě. A hlavně z toho je docela velký výdělek... vlastně největší, co se dá v Kriminalitě udělat. Pokud se zločin nepovede, tak skončíte ve vězení.
U těchto zločinů máte na konci procenta. Čím větší toto číslo je, tím větší šance je, že neskončíte ve vězení, ale uspějete.
Výběr žločinů

Povedený zločin

U prvního zločinu můžete dát až 90% úspěšnosti. Také u tohoto prvního zločinu jdou procenta úspěšnosti rychle nahoru, ale zase na druhou stranu moc nevyděláte. Takto se dostanete až k poslednímu zločinu. U toho je max. 50% úspěšnosti. Jde to po 5% od zdola nahoru (takže u předposledního zločinu dáte max. 55%). Na tomto posledním zločinu, kde kradete peníze ostatním hráčům, vyděláte co nejvíce a také naštvete mnoho lidí. No co... za ty peníze to stojí.

Myslím, že jsem dostatečně popsal tuto sekci a pokud ne, tak mi napište do komentářů, co Vám tady chybí. Na Vaše otázky rád odpovím a příště si povíme něco o Loupežích. Jinak děkuji za všechny hodnocení a komentáře, které mi zanecháváte na blogu.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mujmaly-tajnysvet mujmaly-tajnysvet | Web | 9. června 2014 v 16:51 | Reagovat

=)

2 Vinnie Vinnie | Web | 9. června 2014 v 17:26 | Reagovat

[1]: Doporučuju Ti se registrovat, protože koukám, že jsi opravdu dobrá a online návštěvnice. Pomocí těchto návodů se můžeš stát tou nejlepší mafiánkou a také zapadneš do našeho kolektivu mafiánů a mafiánek. :-)
Odkaz najdeš v menu.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama