Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Vydírání a vyhrožování

29. června 2014 v 18:14 | Vinnie |  Moje zážitky
Ahoj,
mám tu příběh z pátku 27.6.2014 a soboty 28.6.2014. Šlo o vydírání a vyhrožování, že naše hra půjde do kytek. Jak jsme se s tím poprali? A jak to dopadlo?


Začlo to odpoledne v pátek, kdy hráč feardom dostal takový zvláštní nápad - vymyslet všem nějakou "vtipnou" přezdívku. Vymyslel je teda skoro všem a nebudu říkat komu jakou, protože nikomu se ta jeho přezdívka nelíbila. Já jsem tu svojí ignoroval. Proto tedy janna a já jsme mu vymysleli taky přezdívku a z toho byl naštvaný.
Další den ráno to opět pokračovalo a já mu řekl, ať mi tak neříká. Tou jeho přezdívkou jsem mu už neříkal. Jenže on mi tak řekl několikrát i po mém varování a proto jsem mu chtěl dát ban. Ale on na to hned, že nejsem spravedlivý. Dopoledne jsme se o tom hádali a poté jsem si ho už moc nevšímal. Odpoledne nebyl aktivní a večer teprve přišlo to hlavní. Prý se mu mám omluvit nebo chce ode mě odškodné v kreditech. Já se mu nehodlal omluvit; neměl jsem za co, ale on jo. Takhle se furt hádal a já nevěděl za co se mu mám omluvit, proto jsem to z něho celou dobu doloval. Až to došlo do takové výše, že řekl něco v tom smyslu, že chce buď omluvu nebo odškodné nebo mě nahlásí. Já jsem nechtěl ani jedno z toho, páč jsem mu nic neudělal. Proto říkal večer, že mě nahlásí, ale dal mi možnost tím, že mám vybrat jednoho hráče, který by ho přemluvil. CO JSEM TI SAKRA UDĚLAL?!
Napadla mě jen jedna taktika, která fungovala skoro vždy - vypnul jsem v telefonu Wi-Fi a půl hodiny si dělal svoje věci. Po mém příchodu na hru jsem zjistil, že mě nenahlásil a byl jsem za to rád, ale furt chtěl toho člověka, aby ho přemluvil. Nevím za co by mě chtěl nahlásit bez důkazů, protože jinak by mu nikdo neuvěřil a MojeMafie naštěstí rozhoduje správně... tedy jenom v těchto případech.
No a k mému štěstí přišla andělská dívka, která je krásná svojí chytrostí (nevím, jak doopravdy vypadá) - janna. A k tomu i můj kamarád SpuN. Ty ho tedy bombardovali tím, že mu daj ban a janna mu domlouvala, proč to dělá a co jsem mu udělal. Hádku už si nepamatuji, ale moji spasitelé to tedy udělali na jedničku. feardoma přešlo všechno a už mě néchtěl nahlásit a nic ode mě nechtěl. A nakonec se mi i omluvil, ale přesto nevím, co jsem udělal. Teď jsme zase kamarádi a doufám, že už ho nikdy nic takového nenapadne.

Omlouvám se, že ten text je tak divně napsaný, ale už si to moc nepamatuji a navíc jsem tento článek psal narychlo. Doufám, že si z tohoto zážitku vezmete ponaučení a už nikdy nebudete nikoho vydírat, ani mu vyhrožovat a že už vůbec nebudete lhát.
Hlasujte, jak by měl dopadnout feardom. Také nezapomeňte napsat svůj názor a vlastně cokoliv k tomuto článku a ohodnoťte tento zážitek. Na Vaše hodnocení a komentáře se velmi těším a jsem za ně rád. A nezapomeňte doporučit naší hru.
Vinnie
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 feardom feardom | 29. června 2014 v 18:35 | Reagovat

ahoj jsem ten feardom co jsem udelal je neomuvitelne a ja si to uvedomuji tak jestli chcete hlasujte Zablokujeme mu komunikaci na  nejakou dobu feardom :-|

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama