Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Vliv

30. června 2014 v 12:35 | Vinnie |  Moje názory
Ahoj,
máte tu opět můj názor a dnes na téma Vliv. A toto téma se hodí i k mafii.


Určitě víte, co znamená slovo vliv. Pokud tedy nevíte, co tohle znamená, podívejte se zde. To by bylo k tomu, co to znamená. A můžeme tedy pokračovat k vlivu v mafii.
Já, jako majitel, mám vliv na hráče a můj tým a ten má také vliv na Vás. Tohle by byl vliv z hlediska hry, ale v mafii je to jiné. Tam má vliv na ostatní mafiány ten nejsilnější a nejbohatší. Dále mají vliv donové na své rodiny a pokud tyto mafiány neposlechnete, budete zabiti. Takhle to v mafii chodí. Ale pokud vy chcete být ten nejlepší a mít vliv na ostatní, tak musíte někoho zradit, což není jednoduchá cesta a mnohdy se nepovede.
Ve směs každý máme na někoho vliv a je jen na nás, jak tuto moc na někoho použijeme. Buď budeme mít na někoho dobrý vliv, který si myslím, že i mám na ostatní nebo budete mít na někoho špatný vliv, což jsem nikdy neudělal. Teda nepamatuji si.

Víc mě k tomuto tématu nenapadlo a pokud Vás jo, napište mi přes Kontakt v menu nebo do komentářů. Budu rád za každý komentář a ohodnocení tohoto článku. A nezapomeňte sdílet naší stránku!
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama