Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Vinnieho hůl

1. června 2014 v 16:00 | Vinnie |  Strategie
Ahoj,
tento článek může sloužit pro nové hráče, ale také pro ty zkušenější, kteří neznají mnoho strategií. Takže ano, dnes se budu věnovat první strategii, která se docela týká i rodin. Protože ji hodně využívám, tak jsem ji pojmenoval Vinnieho hůl. Brzy pochopíte, proč takhle. Touto strategii chci ukázat i těm, co do všeho jdou bezhlavě.

Znáte to: někdo Vám zabije někoho Vašeho oblíbeného a vy se mu chcete za to pomstít. Ale jak, když má větší sílu? Vždycky se najde způsob, jak někoho jednoduše zlomit jako hůl. Řekněte mu, ať udělá to, co chcete vy a pokud to neudělá, tak mu zabijete jeho/její manželku/manžela. A máte jistotu, že to udělá protože:
1. Má ho/ji rád.
2. Mafiáni mají rádi opačné pohlaví. Ale, že vy zabijete ji/ho už si neuvědomí.
Pokud tedy se Vám poté povede dosáhnout větší síly než má on/ona, tak zabijte toho předešlého vraha a poté jeho/její manželku/manžela. Většinou tento plán vyjde a proto se ho nebojte využít. Pokud Vám na něj přijdou, tak zabijte jeho/její manželku/manžela. Aby Vaše smrt nebyla bez odezvy.

Tato strategie se hodně využívá a proto jednou potká Vás. A je jenom na Vás, jak se s tím poperete.
Ohodnotně prosím funkčnost této strategie a pokud máte nějakou vlastní, kterou by jste doporučuli, tak mi ji napište přes Zprávu autorovi, kterou najdete v menu.
Vinnie
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama