Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Svrhnutí hráče fidy

16. června 2014 v 16:46 | Vinnie |  Moje zážitky
Ahoj,
dnes tady máme první šťavnatý zážitek. Jde o svrhnutí fidy, které bylo velmi ale velmi zajímavé. No, čtěte dále.


Začalo to před měsícem a několik dní, kdy jsem s jannou spřátelil rodiny. Skoro všichni hráči měli stejný cíl a to zabít fidu. Jenže já, janna a další jsme byli hodně online a proto jsme šli do toho spolu. Jenže fida byl hodně před námi a proto jsme museli nějak vydělat hodně peněz. Takže náš plán zněl prostě: všechny vydělané peníze buď úročit nebo dát do trezoru. Dále jsme kradli peníze fidovi kolegům z rodiny z čehož nebyl moc šťastný a často nám to oplácel útokem. No, klimmovi a DEMON44 to bylo jedno. Vždy jsme je přesvědčili s tím, že si ty peníze mají uklízet.
Takto jsme šli pěkně nahoru. Teda spíše janna, ta byla pěkně divá a stoupala nahoru jako sluníčko na oblohu. Takhle jsme neustále stoupali až janna málem dohnala fidu. Fida byl z toho pěkně naštvaný a nechtěl, aby jsme vyhráli. Přesto měl v záloze přes 200 miliard, takže nás mohl kdykoliv pokořit. Jenže vždy si zvýšil jenom sílu, když cítil nebezpečí.
Přišel den 15.6. a dopoledne jsme se s jannou domluvili na vraždě fidy. Na sílu jsme měli, kdyby janna dala všechny naše peníze (tedy i dabla) do síly a poté by jsme z fidových peněz si koupili sílu a zabili bychom ostatní. Bylo to dobře promyšlený, protože janna by si koupila na fidu dvojitý útok. Když by ho zabila, tak by si koupila resetovač vražd, mně by poslala 50% peněz a nechala by si zbytek peněz (50%). Poté by jsme zabili fidu. Jenže trošku nám něco překazilo plány.
Zpráva pro jannu
Ano, přímo fida nám zkazil plány. Doufal jsem, že mě janna poslechne, ale neposlechla. Proto jsem také šel pryč, ale jakmile jsem se vrátil, tak jsem měl 5 nepřečtených zpráv. A ano, byly to útoky od fidy. Byl jsem velice zklamaný. Měli jsme ho na dosah a má důvěřivost a to, že jsem si nekoupil ochranu, mě dostalo zase až na dno. Byl jsem docela naštvaný na jannu, že nás neposlechla, ale také na fidu, který mi už potřetí od existence hry pokazil plány na jeho zabití.
Poučení: Nikdy nikomu nevěř a radši dělej všechno sám se svojí rodinou.

Děkuji, že jste si tento článek dočetli až dokonce. Byl bych rád, kdybyste mi do komentářů napsali svůj názor a také ohodnotili tento článek jako celek. O příštích chybách a vítězstvích budu zase určitě psát.
Vinnie
P.S. Tu strategii, kterou jsem použil, ještě určitě napíšu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fida fida | E-mail | 17. června 2014 v 12:31 | Reagovat

pro tuto akci spíš platí-nic tajnýho nepiš na chat,používej jen pmky a konferenční sál :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama