Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

První krůčky

29. června 2014 v 17:42 | Vinnie |  Jak hrát + návody
Ahoj,
v minulém článku v rubrice Jak hrát + návody jsme si řekli, jak začít a co by bylo dobré. Ale i tak nevíte? Čtěte dále.

Uděláte první misi a první denní úkoly, jak jsem psal v prvním článku. Co dělat dál? Jak jsem psal minule - je toho mnoho na výběr a záleží jenom na Vás, co si vyberete. Skoro každý den Vám tady rozepisuji každou možnost, takže si můžete vybírat i podle článků.
Děláte tedy všechno, ale poté si určitě řeknete, že tohle prostě nikdy neuděláte. Stačí se jenom snažit a chtít. Snaživost předvádí dokonale janna. Po dohonění fidy rychlostí blesku až po sebrání 8 bodů respektu za den. Nikdy jste nedosáhli tolik respektu? Vemte si z ní příklad. A to i přes to, že není 24 hodin na hře.
Ano, stačí jenom snaživost a nějaké to motto, ale to jsem minule říkal. Vrátím se tedy k původnímu tématu. Nejlepší tedy je si udělat všechny zločiny na max %, což je tedy dost velká zábava (konkrétně Ukrást auta, Zločiny a Loupeže). Poté je dobré spolupracovat s ostatními a na spolupráci s jinými mafiány. To je k možnosti hodně věcí. Ale přeci jenom se chcete stát nejlepším mafiánem. To Vám doporučuji být všude první ve statistikách, což je velká fuška, ale zase být první ve všem... to musíte být opravdu velký boss. A hlavně vytvořte tu nejlepší rodinu, protože poté máte velký příjem a stát se prvním je velice snadné.

Doplnili byste něco? A jaký je Váš názor na tenhle článek? Napište mi to do komentářů a ohodnoťte prosím tento článek. Za každý komentář a ohodnocení jsem velice rád. A nezapomeňte doporučit naší hru i tenhle článek.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama