Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Originalita

24. června 2014 v 14:11 | Vinnie |  Moje názory
Ahoj,
byl jsem doslova vyhecován napsat tento článek, protože se mi zdá, že již neexistuje originalita. A i ta se týká mafie her včetně hráčů.Tento článek prostě musím napsat. Všichni se mě ptají, jak jsem tohle udělal, kde jsem to udělal a pomalu se mě i někdo ptá, jestli si to nemůže zkopírovat. To by ještě šlo. Jenže pokud někdo něco zkopíruje a vydává to za svojí práci, to mě hodně naštve. Všichni si myslí, že snad jim nápad vyroste na stromě nebo přijde sám. To opravdu ne. Stačí trochu přemýšlet a tvořit. Příklady jsou dosti jasné např. jména rodin nebo Vaše uživatelské jméno. To opravdu nikdo nevymyslíte dobré jméno rodiny (nebo své přezdívky), aniž byste nějaké okopírovali nebo to přeložili do jiného jazyka? A u mafií je to ten největší příklad. Všechny mafie vypadají skoro stejně (stejné vzhledy a headery) a skoro všechny mají stejné soutěže a dělají to samé. A pak se divíte, že Vám nikdo na Vaší hře nehraje. Chybí Vám originalita. Copak je těžké něco vymyslet? To ten mozeček máte na okrasu?
Tento článek píšu hlavně kvůli tomu, abyste si uvědomili, že kopírování není vůbec hezké vůči autorovi a dokonce i trestné (tedy pokud má autorské práva). Na stránky, kde skoro nic není originálního, nelezu, protože mě čeká to, co skoro všude. A při tom stačí jenom trochu za přemýšlet a tvořit.

Doufám, že se Vám tento článek, který se netýká naší mafie, bude líbit a byl bych rád, kdybyste mi do komentářů napsali, jestli mám v těchto článcích pokračovat. Budu rád za každé ohodnocení a i komentář.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama