Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Organizovaný zločin

13. června 2014 v 15:13 | Vinnie |  Kriminalita
Ahoj,
dnes si ukážeme další věc z kategorie Kriminalita a to je Organizovaný zločin.

Ano, kdo již hraje hru BrutalCrimes, tak ví, že zde potřebujete pomocníky. Na tento zločin potřebujete 3 lidi (včetně sebe) a to: Velitel, Řidič útěku a Expert na zbraně. Takže vybírejte hlavně aktivní hráče, jinak se asi nedočkáte.
Takže nějaký hráč se stane Velitelem. Ten zakládá Organizovaný zločin. Ten vybere nějaké tři hráče a nastaví sázku. Čím více vsadíte peněz, tím více dostanete. Poté klikne na tlačítko Zahájit organizovaný zločin, ubere mu to 1 energii a vyčká, až to potvrdí jeho kolegové. Oni do toho můžou dát menší maximum, takže také méně dostanou. Ale jak jsem již psal; je lepší, když do toho vsadíte co nejvíce peněz. Jakmile to potvrdí (pokud jsou online, tak je to rychlé), tak Velitel může zmáčknout tlačítko a máte hotovo.
Po dokonání zločinu Vás čekají dva osudy (jako vždy). Buď půjdete do vězení a přijde Vám zpráva, že se Organizovaný zločin nepovedl nebo dostanete maximálně $ 1.100.000 jako Velitel a maximálně $ 450.000 jako Expert na zbraně a Řidič útěku a přijde Vám zpráva o tom, kolik jste dostali peněz.
Organizovaný zločin
Doporučuji dělat tento Organizovaný zločin 5x denně, protože vždy se povede aspoň jeden a pěkně se z toho vydělává. Také všichni účastníci tohoto zločinu dostanou nějaké % umístění, takže neváhejte a zahajte ho co nejdříve.

Pokud chcete ještě za mě něco doplnit, tak mi to napište do komentářů.
Na Vaše otázky rád odpovím a příště si povíme něco o Skupinové loupeži. Jinak děkuji za všechny hodnocení a komentáře, které mi zanecháváte na blogu.
Vinnie
P.S. Dobrá pomůcka pro to, jak se někoho zeptat jestli jde s vámi na Organizovaný zločin je zkratka ORG.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama