Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Loupeže

10. června 2014 v 16:41 | Vinnie |  Kriminalita
Ahoj,
dnes se podíváme na novou možnost a to na Loupež, jak jsem již minule sliboval.

Tato funkce funguje podobně jako Zločiny, které jsem popisoval minule. Také zde kradete, ale jako ve skutečnosti, takže při tom buď něco získáte (drogy nebo peníze) nebo půjdete do vězení a přijdete o část zdraví.
Stačí si jako vždy vybrat nějakou možnost a kliknout na Vykonat zločin (mělo by tam být Vykonat loupež, ale to je docela jedno). Také zde nabíhá šance na úspěch a proto je to odbré neustále vykonávat. Neubere Vám to žádnou energii, takže se nebojte vykonávat loupeže. Ale pozor! Loupeže lze vykonávat pouze ve vybraných zemí!
Také, jak už jsem psal, získáte buď peníze nebo drogy. Značka je pro vydělání peněz (čím nižší tato loupež je, tím více vyděláte; opravdu podobné jako Zločiny) a značka je pro ukradnutí drog. A drogy se dají prodat, takže podle mě je lepší vykonávat loupeže s drogami.
U těchto zločinů máte na konci procenta. Čím větší číslo šance je, tím větší šance je, že neskončíte ve vězení, ale uspějete.
Výběr loupeží

Nepovedená loupež
Další rozdíl mezi loupeží a zločinem je, že u první loupeže jde udělat šance na maximálně 75% a opět to jde po 5% dolů (takže druhá loupež bude na max. 70%...). Tady to jde u všech loupeží pomalu a proto doporučuji nemocnici a hodně času (a pevné nervy).

Myslím, že jsem dostatečně popsal tuto sekci a pokud ne, tak mi napište do komentářů, co Vám tady chybí. Na Vaše otázky rád odpovím a příště si povíme něco o Organizovaných zločinech. Jinak děkuji za všechny hodnocení a komentáře, které mi zanecháváte na blogu.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama