Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Kriminalita - úvod

6. června 2014 v 17:22 | Vinnie |  Kriminalita
Ahoj,
dnes si představíme kategorii a to Kriminalitu, ve které se dá dělat spousta věcí a jak již napoví název, tak se bude jednat o zločiny a také hlavní náplň celé hry a také WhiteWolfova příběhu.

V této kategorii se dá vydělat spousta peněz a hlavně se s ní dobře zabavíte. Díky této kategorii postoupíte v žebříčku, ale bohužel ztratíte na této cestě mnoho energie. O té si ale budeme povídat později.
V kategorii Kriminalita najdete spoustu možností. Můžete spolupracovat s ostatními zločinci a vykonat např. Organizované zločiny nebo Skupinové loupeže. Nebo je také můžete okrást o peníze a auta. Dají se zde vyrábět drogy a také se zde dá pracovat a z toho vydělat spousta peněz. Teda nebudete doslova pracovat, ale vyberete pouze počet hodin a dáte pracovat. Také můžete vydělat spoustu kreditů na Obchodování s lidmi, Záhadné balíčky nebo na Papeži. O kreditech jsou zde jiné rubriky a tak stačí jenom zde trochu zahledat. Také můžete vraždit a díky tomu si vyděláte spoustu peněz, ale také si uděláte nepřátelé. K nejlepší vraždě použijte Střelbu, která je krásně udělána po grafické stránce.
<- Střelba
Na této kategorii se nedají moc používat strategie. Pouze návody a to buď moje tipy, rady a návody nebo mise nebo Denní úkoly. Ujišťuji Vás, že na všechno se podívám krůček po krůčku a také nějaké ty tipy dám. K úvodu si myslím, že toto stačí. Budu odpovídat na Vaše dotazy a otázky a i radit nováčkům.

Takže pokud máte nějaké otázky nebo chcete s něčím poradit, tak mi napište do komentářů nebo přes zprávu autorovi. Příště si povíme o Zločinech, na kterých vyděláte nejvíce peněz.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama