Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Kredity - úvod

20. června 2014 v 16:40 | Vinnie |  Kredit
Ahoj,
v anketě zatím vyhrává Kredit a dlouhou dobu se to nehnulo. Proto tedy se dozvíte něco o jedný z nejdůležitějších věcí a také platidlo pro to nejlepší - Kredit.

Na toto téma také navazuje náš nový článek o Směnárně, protože zde si směníte kredity za nějakou dobrou věc jako je V.I.P., zázračné kameny atd. Prostě skoro všechno dokáže toto platidlo. Můžete ho také prodat na aukci za peníze, za které si zase můžete koupit sílu a někoho zabít (další peníze) nebo je investovat do rodiny, ale to už je na Vás. Můžete také hrát Kreditní loterii (o které si povíme něco později). A také se můžete za toto platidlo uzdravit, takže pokud Vás zabijou, můžete si koupit 100% zdraví nebo 50% zdraví za kredity a nemusíte hrát od znova!
<- Kredit
Jednoduše a zkráceně: je to jenom na Vás, jak dokážete toto platidlo, které dokáže neuvěřitelné věci, použít. Koupit si za něj majetek nebo procenta v umístění? Je to jenom na Vás!

Pokud byste rádi doplnili něco k tomuto článku, pište do komentářů a podělte se s Vaším názorem. Pokud máte nějaké otázky, tak samozřejmě pište také do komentářů a je jedno u jakého článku.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama