Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Koupení kreditů

24. června 2014 v 17:27 | Vinnie |  Kredit
Ahoj,
chcete si koupit kredit a nevíte, jak na to? Proto je tady pro Vás tento článek.

Ano, vím. Už jsem dlouho nepsal článek ze sekce Kriminalita, ale to vůbec nevadí. Vidím, že Vás zajímají tyto články a já rád píšu pro někoho.
Tento nákup vypadá velmi lehce, ale i přes to máte na mě o této funkci mnoho otázek. Ale je dobré se zeptat a někdy Vám i moje odpověď velmi pomůže. Pokud tedy máte nějaké otázky na mě ohledně této funkce, ptejte se mě.
Nejdříve si tedy vyberete přes co to budete kupovat (např. SMS) a dáte poté pod touto tabulkou Pokračovat k platbě. Poté pokračujete podle pokynů platby (u každé možnosti jsou jiné) a poté až ji provedete, dostanete do 24 hodin svoje kredity, které jste si zakoupili. Někdy se může stát, že špatně vyplníte číslo a náhradu nevyplácíme. Občas se však stane, že poskytovatel této služby bude mimo provoz a proto se Vám neodečtou peníze, ale ani nepřičtou kredity. A zřídka se stává i to, že Vám to odečte peníze, ale kredity nepřijdou. Poté tedy škodu uhrazujeme kredity.
A chcete získat ještě více kreditů? Tak to je tady pro Vás šťastná hodinka! V tuto dobu (19:00 - 19:59) je možnost koupit kredity a to s bonusem až 35% navíc zadarmo! Takže neváhejte a využijte této možnosti.

Doufám, že se Vám článek líbil. Příště si něco povíme o Směnárně. Budu rád za každý komentář a i hodnocení, protože mi pomáháte se zdokonalovat. A ještě nezapomeňte hlasovat!
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama