Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Jak začít?

1. června 2014 v 7:55 | Vinnie |  Jak hrát + návody
Ahoj,
teď budu odpovídat na velmi známou otázku a ta zní: Jak začít?
Znáte to: registrujete se, kouknete se, kde co je, ale pak hned odejdete a už se nevrátíte, protože nevíte, co dělat. Ve směs se stačí jenom zeptat na chatu. Takže se nestyďte se a zeptejte se. Pro ty zkušenější začátečníky můžou bohatě stačit tyto stránky.
Ale už se budu věnovat prvotní otázce. Po registraci na ty číselka a možnosti koukáte s pootevřenou pusou. Nevíte, kde začít a to většinou také odrazuje. Takže já doporučuji si přečíst všechny možnosti, co tam jsou a nějak si to zmapovat, aby jste se v tom neztráceli. A každý musí nějak začít. Takže já bych začal orientací a hned poté těmito věcmi: Kolo štěstí, posilovna, mise a Denní úkoly (najdete je pod odpočtem na hlavní stránce). Co je co se budu věnovat později.
Denní úkoly a mise Vám hodně pomůžou v orientaci a pokud splníte 1. misi a první 3. úkoly, tak jste vyhráli. Budete se už umět orientovat a také hrát. Už Vám naskočí do hlavy myšlenka musím být nejlepším. Stačí jenom krást, zabíjet a vydělávat peníze... a taky pokecat si na chatu. A také hlavně pokračovat v misích a Denních úkolech - jsou za ně skvělé odměny. A pokud Vám ani toto stačit nebude, tak čtěte naše další články.
Samozřejmě se dá začít jinak, ale v tomhle článku to doporučuji podle sebe a také takhle jsem začal. Každý nějak začne a to buď radami od zkušenějších hráčů a nebo se v tom hned vyznáte a můžete začít hrát. Vždy se dá vyhrát. Záleží jen na Vás a na vaší strategii.

A jak doporučujete vy začít? A na co chcete příště odpovědět? Nebojte se mi něco napsat do komentářů nebo ohodnotit můj článek.
Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama