Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Červen 2014

Vliv

30. června 2014 v 12:35 | Vinnie |  Moje názory
Ahoj,
máte tu opět můj názor a dnes na téma Vliv. A toto téma se hodí i k mafii.

Vydírání a vyhrožování

29. června 2014 v 18:14 | Vinnie |  Moje zážitky
Ahoj,
mám tu příběh z pátku 27.6.2014 a soboty 28.6.2014. Šlo o vydírání a vyhrožování, že naše hra půjde do kytek. Jak jsme se s tím poprali? A jak to dopadlo?

První krůčky

29. června 2014 v 17:42 | Vinnie |  Jak hrát + návody
Ahoj,
v minulém článku v rubrice Jak hrát + návody jsme si řekli, jak začít a co by bylo dobré. Ale i tak nevíte? Čtěte dále.

Uděláte první misi a první denní úkoly, jak jsem psal v prvním článku. Co dělat dál? Jak jsem psal minule - je toho mnoho na výběr a záleží jenom na Vás, co si vyberete. Skoro každý den Vám tady rozepisuji každou možnost, takže si můžete vybírat i podle článků.
Děláte tedy všechno, ale poté si určitě řeknete, že tohle prostě nikdy neuděláte. Stačí se jenom snažit a chtít. Snaživost předvádí dokonale janna. Po dohonění fidy rychlostí blesku až po sebrání 8 bodů respektu za den. Nikdy jste nedosáhli tolik respektu? Vemte si z ní příklad. A to i přes to, že není 24 hodin na hře.
Ano, stačí jenom snaživost a nějaké to motto, ale to jsem minule říkal. Vrátím se tedy k původnímu tématu. Nejlepší tedy je si udělat všechny zločiny na max %, což je tedy dost velká zábava (konkrétně Ukrást auta, Zločiny a Loupeže). Poté je dobré spolupracovat s ostatními a na spolupráci s jinými mafiány. To je k možnosti hodně věcí. Ale přeci jenom se chcete stát nejlepším mafiánem. To Vám doporučuji být všude první ve statistikách, což je velká fuška, ale zase být první ve všem... to musíte být opravdu velký boss. A hlavně vytvořte tu nejlepší rodinu, protože poté máte velký příjem a stát se prvním je velice snadné.

Doplnili byste něco? A jaký je Váš názor na tenhle článek? Napište mi to do komentářů a ohodnoťte prosím tento článek. Za každý komentář a ohodnocení jsem velice rád. A nezapomeňte doporučit naší hru i tenhle článek.
Vinnie

Směnárna

24. června 2014 v 20:15 | jOeBaRbArO |  Kredit
Ahoj,
Směnárna je celkem důležitá věc pro chytré gangstery, co začínají.
Platidlem jsou zde kredity (bonusová měna), kterou můžete získat hraním, nebo si ji koupit
Nejenže si zde můžete koupit VIP, díky kterému máte spoustu výhod, ale můžete si i koupit skvělé věcičky jako je třeba Zázračný kámen, díky kterému se můžete vypravit na dlouhou cestu za Faraonem, kterého máte zabít (nebo přeskočit úkol).
Mezi další položky, které si můžete koupit, patří i např. pokrok v umístění, trezor, změna uživatelského jména, doplnění zdraví, munice, ochrana a dokonce si zde můžete resetovat časovač (Vražda, Zločin, Kradení aut) a nebo si můžete jen směnit kredity na peníz.
Směnárna je tedy důležitá položka na hře BrutalCrimes, protože bez ní by se zřejmě hra plně nevyvinula.
Děkuji, jOeBaRbArO (davy)

Koupení kreditů

24. června 2014 v 17:27 | Vinnie |  Kredit
Ahoj,
chcete si koupit kredit a nevíte, jak na to? Proto je tady pro Vás tento článek.

Ano, vím. Už jsem dlouho nepsal článek ze sekce Kriminalita, ale to vůbec nevadí. Vidím, že Vás zajímají tyto články a já rád píšu pro někoho.
Tento nákup vypadá velmi lehce, ale i přes to máte na mě o této funkci mnoho otázek. Ale je dobré se zeptat a někdy Vám i moje odpověď velmi pomůže. Pokud tedy máte nějaké otázky na mě ohledně této funkce, ptejte se mě.
Nejdříve si tedy vyberete přes co to budete kupovat (např. SMS) a dáte poté pod touto tabulkou Pokračovat k platbě. Poté pokračujete podle pokynů platby (u každé možnosti jsou jiné) a poté až ji provedete, dostanete do 24 hodin svoje kredity, které jste si zakoupili. Někdy se může stát, že špatně vyplníte číslo a náhradu nevyplácíme. Občas se však stane, že poskytovatel této služby bude mimo provoz a proto se Vám neodečtou peníze, ale ani nepřičtou kredity. A zřídka se stává i to, že Vám to odečte peníze, ale kredity nepřijdou. Poté tedy škodu uhrazujeme kredity.
A chcete získat ještě více kreditů? Tak to je tady pro Vás šťastná hodinka! V tuto dobu (19:00 - 19:59) je možnost koupit kredity a to s bonusem až 35% navíc zadarmo! Takže neváhejte a využijte této možnosti.

Doufám, že se Vám článek líbil. Příště si něco povíme o Směnárně. Budu rád za každý komentář a i hodnocení, protože mi pomáháte se zdokonalovat. A ještě nezapomeňte hlasovat!
Vinnie

Originalita

24. června 2014 v 14:11 | Vinnie |  Moje názory
Ahoj,
byl jsem doslova vyhecován napsat tento článek, protože se mi zdá, že již neexistuje originalita. A i ta se týká mafie her včetně hráčů.

Kredity - úvod

20. června 2014 v 16:40 | Vinnie |  Kredit
Ahoj,
v anketě zatím vyhrává Kredit a dlouhou dobu se to nehnulo. Proto tedy se dozvíte něco o jedný z nejdůležitějších věcí a také platidlo pro to nejlepší - Kredit.

Na toto téma také navazuje náš nový článek o Směnárně, protože zde si směníte kredity za nějakou dobrou věc jako je V.I.P., zázračné kameny atd. Prostě skoro všechno dokáže toto platidlo. Můžete ho také prodat na aukci za peníze, za které si zase můžete koupit sílu a někoho zabít (další peníze) nebo je investovat do rodiny, ale to už je na Vás. Můžete také hrát Kreditní loterii (o které si povíme něco později). A také se můžete za toto platidlo uzdravit, takže pokud Vás zabijou, můžete si koupit 100% zdraví nebo 50% zdraví za kredity a nemusíte hrát od znova!
<- Kredit
Jednoduše a zkráceně: je to jenom na Vás, jak dokážete toto platidlo, které dokáže neuvěřitelné věci, použít. Koupit si za něj majetek nebo procenta v umístění? Je to jenom na Vás!

Pokud byste rádi doplnili něco k tomuto článku, pište do komentářů a podělte se s Vaším názorem. Pokud máte nějaké otázky, tak samozřejmě pište také do komentářů a je jedno u jakého článku.
Vinnie

Pravidla

17. června 2014 v 16:14 | Vinnie |  Texty hry
1. Majitel hry si vyhrazuje právo kdykoli změnit znění pravidel serveru.
2. Majitel si vyhrazuje právo vykázat hráče ze serveru bez udání důvodu!
3. Hráč je povinen nahlásit jednání jiného hráče členovy týmu. Nenahlášení znamená hrubé porušení pravidel!
4. Proti rozhodnutí moderátorům se lze odvolat k administrátorům nebo majitelovi hry.
5. Je zakázáno hrát na více účtech! Pokud je to někdo z rodiny, nahlaste to rychle majitelovi! Pokud to nebude nahlášeno, budou všechny účty zablokovány!
6. Každý hráč je povinen nahlásit chybu ve hře! Zneužití chyby bude potrestáno podle závažnosti.
7. Urážky, zesměšňování, či vulgarity v jakékoliv podobě se trestají dle uvážení přítomného člena týmu. Toto upozornění platí také pro jméno hráče, rodiny či veřejné profily.
8. Každý, kdo se stal již členem týmu, nemá nárok být znovu přijat do týmu! Bez vyjímky!
9. Je zakázáno propagovat jakoukoli formu Warezu a to v jakékoli podobě, včetně materiálu na Warez odkazující.
10. Je zakázáno spamovat veřejné komunikační kanály, psát nesmyslné a bezvýznamné zprávy, či navádět hráče k porušování pravidel serveru.
11. Je povinností dodržovat veškeré platné zákony České Republiky!
12. Neznalost pravidel serveru BrutalCrimes neomlouvá! Každý hráč musí znát pravidla hry BrutalCrimes!
13. Pokud někdo poruší jakékoliv pravidlo bude potrestán!

Svrhnutí hráče fidy

16. června 2014 v 16:46 | Vinnie |  Moje zážitky
Ahoj,
dnes tady máme první šťavnatý zážitek. Jde o svrhnutí fidy, které bylo velmi ale velmi zajímavé. No, čtěte dále.

Energie

13. června 2014 v 16:00 | Vinnie |  Ostatní
Ahoj,
dnes se podíváme na funkci Energie a to z toho důvodu, že ji pořád používám a vy zatím ani nevíte o co se jedná.

Máte omezené množství energie a musíte se rozmyslet, na co jí použijete. Ukradnete někomu auto nebo někoho zabijete? Musíte se pořádně rozmyslet. Energie slouží skoro ke každé funkci, takže se rozmyslete na co jí použijete nebo si ji dokupte.
Energii můžete vyhrát na kole štěstí, takže i takhle si ji můžete doplnit. Každou druhou minutu dostanete 1 energii, ale tohle je opravdu na dlouhé čekání, protože máte hodně věcí na výběr a o tom je také tato hra. Není to jenom o tom, že budete neustále zabíjet. To opravdu ne. Jde o Vaše uvažování a i špatné rozmyšlení Vám může zadělat na nějaké problémy.
Už jste se rozmysleli? Tato funkce dodává hře trochu šarmu. Přeci jenom bez energie by to byla docela nuda. To by Vás bavilo neustále klikání zločinů donekonečna? Nebo je snad lepší mít nějaké omezení?

Svůj názor o této funkci mi napište do komentářů. Také nezapomeňte připsat, jak se Vám to líbí a také bych prosil o Váš názor k čemu psát články. Nikdy nevím, z jaké rubriky byste chtěli nejvíce články.
Vinnie