Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Vítejte

31. května 2014 v 13:31 | Vinnie |  Texty hry

Vítejte všichni na blogu ke hře BrutalCrimes s návody, tipy, radami a se vším možným k této hře!

Tyto stránky jsou určeny pro nováčky, ale i pro zkušené hráče, kteří si někdy neví rady se hrou a někdy ani neví jak hrát. Některým zase pomůže získat nové zkušenosti a někdo tady bude dokonce i radit.
Poté tedy máme ještě jedny stránky a ty slouží k informování hráčů a také pro soutěže a podobné věci. Tyto stránky najdete zde.
Ale proč vlastně hrát? V následujícím odstavci si můžete přečíst, co můžete na hře dělat a proč vlastně také z menší části hrát. Takže doufám, že se Vám tyto stránky budou líbit a doufám, že je budete navštěvovat často.

Do hry vstupuješ jako mafián na počátku své kariéry. Jako všude jinde, tak i zde platí, že začátky jsou těžké. Vypracovat se z obyčejného zlodějíčka až na kmotra mafiánské rodiny není jen tak. Cest je hned několik a záleží na tobě, jakou strategii si vybereš. Můžeš být například osamělý mafián, pasák, dealer, nájemný vrah... ...nebo můžeš být mafián podnikatel a pořizovat městské objekty, kasína, továrny... ...nebo se můžeš pustit i do politiky a usilovat o prezidentské křeslo... ...nebo si založ mafiánskou rodinu (nebo do nějaké vstup) a přeber nadvládu nad územím zabráním pozemků státu. Ať už si vybereš jakoukoliv cestu, všechny mají minimálně jedno společné: zábavu a vzrušení při postupu k vrcholu žebříčku! Nechybí totiž ani přestřelky mezi mafiány, zločiny, krádeže aut, únos prezidenta a mnohé další. Navíc různé státy nabízí i různé speciální akce... ...tady se prostě nudit nebudeš! Ve hře máš navíc k dispozici chat na každé stránce! Díky němu si užiješ ještě více zábavy se spoluhráči. Pokud si ve hře s něčím nebudeš vědět rady, tak na chatu ti spoluhráči pomohou.

Vinnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mujmaly-tajnysvet mujmaly-tajnysvet | 2. června 2014 v 19:17 | Reagovat

Už se těším :-)

2 Vinnie Vinnie | Web | 2. června 2014 v 21:19 | Reagovat

[1]: Můžete se hned registrovat (odkaz najdete v úvodu článku) a to úplně zadarmo. Rady k hrám a postupy a návody budu teprve psát.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama