Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Proč hrát?

31. května 2014 v 16:00 | Vinnie |  Jak hrát + návody
Ahoj,
dnes Vás uvedu do hry a děje. Takže ve směs odpovíme na otázku "Proč hrát?".
Někdo by si řekl, že protože chce, ale pokud k tomu nebudete mít jiný důvod, tak hodně brzy skončíte. Důvodů je spousta např. chci se stát nejlepším, chci nějak zabít čas, chci někoho naštvat a nebo jenom chci si zahrát. Ale někdy nemusíte jenom hrát...
Mnoho příběhů již bylo, že někdo si jde jenom zahrát, zabít čas, ale ani by v nejmenším netušil, že se poté dostane do týmu a bude mít nějaké povinnosti, ale také výhody. Někdo se chce dostat do týmu, ale nedostane se tam. Jednoduše řečeno karma.
Na hře ale můžete očekávat mnoho možností např. zločiny, kradení aut, závody, ruleta, Blackjack, Skupinová loupež a spousta a spousta dalšího. Stačí si jenom něco vybrat a hrát. A nebo si najít mise a ty také splnit. Ale pro cca 30% hráčů je motivací mise. Pro mě tedy je lepší plnit Denní úkoly, které jsou docela dobré a dá se s nimi a s chatem plných hráčů, vyplnit čas. A přece si jenom řeknete, že jste ten čas strávili dobře.
Nemohu Vás nikdy prosit, aby jste hráli nebo kupovali kredity (k těm se dostaneme později). Ale pokud si chcete zahrát opravdu dobrou mafiánskou hru... vlastně tu nejlepší, kterou najdete na internetu, tak jste na správném místě. Takže stačí mít jenom nějakou motivaci a také čas, který chcete strávit s dalšími mafiánami a už můžete hrát.

A jaká motivace platí pro Vás? Napište mi to do komentářů a podělte se s nimi s ostatními hráči.
Vinnie
P.S. Nevzdávejte to hned po první smrti. Snažte se a pomstíte se zabijákovi :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama