Chcete nabídnout nějakou věc nebo službu nebo rodinu? Inzeráty

Květen 2014

Proč hrát?

31. května 2014 v 16:00 | Vinnie |  Jak hrát + návody
Ahoj,
dnes Vás uvedu do hry a děje. Takže ve směs odpovíme na otázku "Proč hrát?".
Někdo by si řekl, že protože chce, ale pokud k tomu nebudete mít jiný důvod, tak hodně brzy skončíte. Důvodů je spousta např. chci se stát nejlepším, chci nějak zabít čas, chci někoho naštvat a nebo jenom chci si zahrát. Ale někdy nemusíte jenom hrát...
Mnoho příběhů již bylo, že někdo si jde jenom zahrát, zabít čas, ale ani by v nejmenším netušil, že se poté dostane do týmu a bude mít nějaké povinnosti, ale také výhody. Někdo se chce dostat do týmu, ale nedostane se tam. Jednoduše řečeno karma.
Na hře ale můžete očekávat mnoho možností např. zločiny, kradení aut, závody, ruleta, Blackjack, Skupinová loupež a spousta a spousta dalšího. Stačí si jenom něco vybrat a hrát. A nebo si najít mise a ty také splnit. Ale pro cca 30% hráčů je motivací mise. Pro mě tedy je lepší plnit Denní úkoly, které jsou docela dobré a dá se s nimi a s chatem plných hráčů, vyplnit čas. A přece si jenom řeknete, že jste ten čas strávili dobře.
Nemohu Vás nikdy prosit, aby jste hráli nebo kupovali kredity (k těm se dostaneme později). Ale pokud si chcete zahrát opravdu dobrou mafiánskou hru... vlastně tu nejlepší, kterou najdete na internetu, tak jste na správném místě. Takže stačí mít jenom nějakou motivaci a také čas, který chcete strávit s dalšími mafiánami a už můžete hrát.

A jaká motivace platí pro Vás? Napište mi to do komentářů a podělte se s nimi s ostatními hráči.
Vinnie
P.S. Nevzdávejte to hned po první smrti. Snažte se a pomstíte se zabijákovi :-)

Příběh

31. května 2014 v 14:00 | WhiteWolf |  Texty hry
Kdo by se dnes neobešel bez švindlu? Tolik lidí, že je ani Hawking nespočítá. Vinnie, mistr podfukářů, se svojí pravou rukou fidou založili klan BrutalCrimes. Každý v jiné rodině, v jiné zemi, ale jinak patří do toho vyššího klanu. Banda mazaných týpků prodávajících drogy, prostitutky, kradená auta, hrajících hazard a podobně, jsou odhodláni bojovat za své postavení dokud sami nepadnou.

Budeš to i ty? Vítej ve světě BrutalCrimes!

Created by WhiteWolf

2012-2016 © BrutalCrimes - Všechna práva vyhrazena

Vítejte

31. května 2014 v 13:31 | Vinnie |  Texty hry

Vítejte všichni na blogu ke hře BrutalCrimes s návody, tipy, radami a se vším možným k této hře!

Tyto stránky jsou určeny pro nováčky, ale i pro zkušené hráče, kteří si někdy neví rady se hrou a někdy ani neví jak hrát. Některým zase pomůže získat nové zkušenosti a někdo tady bude dokonce i radit.
Poté tedy máme ještě jedny stránky a ty slouží k informování hráčů a také pro soutěže a podobné věci. Tyto stránky najdete zde.
Ale proč vlastně hrát? V následujícím odstavci si můžete přečíst, co můžete na hře dělat a proč vlastně také z menší části hrát. Takže doufám, že se Vám tyto stránky budou líbit a doufám, že je budete navštěvovat často.

Do hry vstupuješ jako mafián na počátku své kariéry. Jako všude jinde, tak i zde platí, že začátky jsou těžké. Vypracovat se z obyčejného zlodějíčka až na kmotra mafiánské rodiny není jen tak. Cest je hned několik a záleží na tobě, jakou strategii si vybereš. Můžeš být například osamělý mafián, pasák, dealer, nájemný vrah... ...nebo můžeš být mafián podnikatel a pořizovat městské objekty, kasína, továrny... ...nebo se můžeš pustit i do politiky a usilovat o prezidentské křeslo... ...nebo si založ mafiánskou rodinu (nebo do nějaké vstup) a přeber nadvládu nad územím zabráním pozemků státu. Ať už si vybereš jakoukoliv cestu, všechny mají minimálně jedno společné: zábavu a vzrušení při postupu k vrcholu žebříčku! Nechybí totiž ani přestřelky mezi mafiány, zločiny, krádeže aut, únos prezidenta a mnohé další. Navíc různé státy nabízí i různé speciální akce... ...tady se prostě nudit nebudeš! Ve hře máš navíc k dispozici chat na každé stránce! Díky němu si užiješ ještě více zábavy se spoluhráči. Pokud si ve hře s něčím nebudeš vědět rady, tak na chatu ti spoluhráči pomohou.

Vinnie